Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

spoyler sizce nasıl ?

kratostol

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba. makyajlı kasa aracıma spoyler taktıracağım. fakat serviste yüksek bir ücreti var. nette bir ilan buldum fakat servisteki ile bire bir mi bilmiyorum bir bakar mısınız;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...clari-seat-leon-spoyler-2010-modellere/detay?

benim istediğim spoyler de serbay beyin aracına yeni taktırdığı spoyler;

sizce birebir mi bu spoylerler. tavsiye eder misiniz bu yan sanayi ürününü? herhangi bir dezavantajı olur mu? teşekkürler.

orjinali ile alakası yok ama benziyor taktırabilirsin

benm gozume pek hoş gelmedı daha farklı model arayabılırsın
bıde beyaz olmasını tercıh ederım

Serbayınkı ıle aynı degıl ılandakı,serbayın taktırdıgı yanı orjınalı cok daha guzel eskı leonlardakı gıbı olmus hatta abuk sabuk durmuyor arabanın ustunde

Uyelerimizden Fatih Efe bu ısı yapıyor fiber olarak üretiyor. Sahibindende araştır bulursun. Olmadı mesaj at bana linki bulunca bağlantı kurdururum. Bu seninlinkteki farklı bir kanat.

ben istanbul plakalı bi cuprada görmüştüm çok güzel duruyodu parlak siyahı ama 300 tl çok ama çok fazla en fazla 130 tl verilir

bu spoyleri bir ara ben almiştim...
ibherdesign spoylerdir..
makyajsiz kasa aracimda çok kötü durmuştu..ertesi gün söktürmüştüm..fotolarda falan çok iyi duruyor ama araca taktırınca yandan bakınca spoylerin uç kısmı çok yukarı doğru gidiyor..
birazdan fotolarini eklerim aracimin üzerinde...

Ibherdesign bu..
bence en iyisi servisten almasanız da makyajlının spoilerını alman Alper..

ibherdesign spoilerin çakması bu kendisi değil. uç kısımları hiç güzel durmuyor.
İbherdesign spoilerin canlısını daha 2 gün önce tork garage'da beyaz bir cupranın üstünde gördüm, istanbul plakalı.
Çok güzel duruyordu.

Ibherdesign bu..
bence en iyisi servisten almasanız da makyajlının spoilerını alman Alper..

Geri
Üst Alt