Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

spoyler renk tercihi yardım

tavanın sıyah degılse arac rengı yap derım uzaktan daha genıs we spor gosterıyor aracı,siyah yaparsanda yakından guzel gozukuyor :eek:key:

tavanda siiyah folyo varsa siyah yoksa araç rengi tavan araç renginde spoylerde siyah olursa çok sırıtır bence...

bencede sırf spoyler siyah olcakca sırıtır yapmışken 4 başım amir olsun tavannıda kaplattır piano black olsun

Araba beyaz olsa piano derim ama araba yeşil arkada piano pek bişey yok sadece spoiler sırıtır en iyisi arabanın rengi yapmak.

selam arkadaşlar.aracımı çogunuz biliyosunuz citrus yellow renkli aracıma cupra spoyler alıcam aşşada linki var.ama araç rengindemi boyatayım yoksa piano black mi olsun bilemedim sizlerin görüşleri çok önemli ne dersiniz

Seat Leon 2006-2009 Anatomik Spoyler CARTUNİNGGARAGE - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 86904719

Sanıyorum yukarıdaki ilan senin verdigin linkle aynı dükkan ve bunlar bi aile şirketi, araca bende Spoyler ve Macpiel Yaptırıcam burda Eger O tarafa gidersen gitmeden önce haber et birlikte gidelim mirim hem ikimizde işi görmüş oluruz;)

[URL="http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-seat-leon-2006-2009-anatomik-spoyler-cartuninggarage-86904719/detay"]

Seat Leon 2006-2009 Anatomik Spoyler CARTUNİNGGARAGE - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 86904719

Sanıyorum yukarıdaki ilan senin verdigin linkle aynı dükkan ve bunlar bi aile şirketi, araca bende Spoyler ve Macpiel Yaptırıcam burda Eger O tarafa gidersen gitmeden önce haber et birlikte gidelim mirim hem ikimizde işi görmüş oluruz;)
tmm senide ekledim listeye kardeşim :eek:key:

Geri
Üst Alt