Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

spoyler kampanyası

arkadaşlar spoyler alıcamı yazmıştım ve herkes bu spoyleri soruyordu adamla konuştum toplu alım yaparsak 160 tlden alabilirmişiz astarlı halde isteyen olursa benimle iletişime geçersiniz :eek:key:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7400967/detay/

Bende Aerodinamik ön tampon mu alsam ne yapsam ürünleri kaliteli mi inceleme şansınız oldu mu ? orjinal 2.el bulmak zor hiç olmadı 2.el bulana kadar idare etsin beni.. Muhabbetiniz var ise veya spoyler almaya gittiğinizde aero ön tampona bakma şansınız olursa bana bilgi verebilirmisiniz ?

çok güzel olmuş,güle güle kullan :eek:key: mutlaka alınması gereken bir aksesuar bence

Erkan abi benimki böyle tam oturmadı sanki ya..
nasıl yani ?senden önce selçuk taktırdı ve benı aradı abi araya falçata bile girmez cuk oturdu dedi !.. seninkiyle birebir aynısı nasıl oluyorda seninki oturmuyor anlamadım.ve resimleri yüklememişsin yüklede bende göreyim nasıl oturmadıgını yeğenim :)

çok güzel durmuş, sanki fabrika çıkış gibi, makyajlı kasaya olanını bugün taktırdım, daha bantları var üstünde yarın sökcem ama böyle cuk oturmadı gibi geldi bana takarken. Yarın görcez bakalım. Bu arada makyajlı kasa sahipleri bagaj kapağı camın üstündeki kısmı komple siyah kaplatınca spoilere pek gerek kalmıyo, baya güzel duruyo özellikle beyaz araçta, ben hem orayı siysh kaplattım hemde siysh spoiler taaktım, bakalım bantlarını söknce nasıl görüncek, yarın fotoları eklerim.

Geri
Üst Alt