Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

spoyler kampanyası

arkadaşlar spoyler alıcamı yazmıştım ve herkes bu spoyleri soruyordu adamla konuştum toplu alım yaparsak 160 tlden alabilirmişiz astarlı halde isteyen olursa benimle iletişime geçersiniz :eek:key:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7400967/detay/

Bende yaptırıyorum Ayrıca adamın Makyajlı Kasa içinde spoyler ve macpieli var istenildigi renge boyuyor.. Bunada ikisi birlikte boya dahil 250 tl dedi..

Link de Burda: Seat Leon Anatomik Spoyler Makyajlı Kasa CARTUNİNGGARAGE - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 74345777

O zaman bi liste yapalım..

1. Erkani
2. Çöllü
3. ....

makyajlı kasanın spoyler ı ne kadar boya montaj dahil ? bide buranın işçiliği nasıldır acaba yaptıran birileri olsada tecrübelerini anlatabilse

Bende yaptırıyorum Ayrıca adamın Makyajlı Kasa içinde spoyler ve macpieli var istenildigi renge boyuyor.. Bunada ikisi birlikte boya dahil 250 tl dedi..

Link de Burda: Seat Leon Anatomik Spoyler Makyajlı Kasa CARTUNİNGGARAGE - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 74345777

O zaman bi liste yapalım..

1. Erkani
2. Çöllü
3. ....
ben dahada fiyatı aşşa çekebilirim belki benim adımı verseydin keşke çöllü

bi sarıda benmi alsam:rolleyes:
senin alman şart zaten spoyleri senide ekliyorum listeye kadirim :eek:key:

makyajlı kasanın spoyler ı ne kadar boya montaj dahil ? bide buranın işçiliği nasıldır acaba yaptıran birileri olsada tecrübelerini anlatabilse
kardeşim referans benim.daha önceki aracımın full bady kitini kadir usta yaptı hiçbir sorun yaşamadım.benden sonra iki arkadaşıma satıldı araç hala kullanılıyor sorun yok karar senin...

ben dahada fiyatı aşşa çekebilirim belki benim adımı verseydin keşke çöllü

Zaten söledim Serkan ve Ali ile görüştüm adını da verdim "tanıyorum ediyorum demediler" bende giriştim pazarlıga sen daha ucuza yaptırırsan hay hay :eek:key:

kredi kartıyla satış yapıyolarsa beni de ekle başkan :eek:

bende düşünüyorum makyajlı kasa için sadece spoyler montaj boya dahil fiyatı kaça bırakıyorlar_?

abi ama bende aerodinamik spoiler war nasıl olcek:rolleyes:
onu atacan bunu takacan yavru :)

Zaten söledim Serkan ve Ali ile görüştüm adını da verdim "tanıyorum ediyorum demediler" bende giriştim pazarlıga sen daha ucuza yaptırırsan hay hay :eek:key:
tmm çöllü beraber gider konuşuruz

kredi kartıyla satış yapıyolarsa beni de ekle başkan :eek:
valla kaan onu sormak lazım

Geri
Üst Alt