Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

spoyler kampanyası

çok güzel durmuş, sanki fabrika çıkış gibi, makyajlı kasaya olanını bugün taktırdım, daha bantları var üstünde yarın sökcem ama böyle cuk oturmadı gibi geldi bana takarken. Yarın görcez bakalım. Bu arada makyajlı kasa sahipleri bagaj kapağı camın üstündeki kısmı komple siyah kaplatınca spoilere pek gerek kalmıyo, baya güzel duruyo özellikle beyaz araçta, ben hem orayı siysh kaplattım hemde siysh spoiler taaktım, bakalım bantlarını söknce nasıl görüncek, yarın fotoları eklerim.
hayırlı olsun kardeşim.senin resimlerinide bekliyoruz...

saolasın abi, yarın bantları söküyim resimleri ekliycem bende.

buyrun yeni temiz resimler

Maşallah gerçekten iyi iş çıkarmışlar ve özellikle boya işçiliğine bayıldım renk farkı hiç yok Allah Nasip ederse aynı firmadan bende Aerodinamik ön tampon almayı planlıyorum Sağol Erkan Abi yardımların için Cansın

Maşallah gerçekten iyi iş çıkarmışlar ve özellikle boya işçiliğine bayıldım renk farkı hiç yok Allah Nasip ederse aynı firmadan bende Aerodinamik ön tampon almayı planlıyorum Sağol Erkan Abi yardımların için Cansın
ne demek kardeşim her zaman.scw çatısı altında toplanma sebebimiz bu zaten birbirimize karşılıksız sonuna kadar yardımcı olmak :)

MaşAllah çok güzel olmuş. bende aero spoyler i sevmedğim için taktırmadım ama bu spoyler cok iyimiş ankaraya gönderirlermi acaba bende yaptırsam bundan

MaşAllah çok güzel olmuş. bende aero spoyler i sevmedğim için taktırmadım ama bu spoyler cok iyimiş ankaraya gönderirlermi acaba bende yaptırsam bundan
gönderirler kardeşim sen yeterki iste ben hallederim :eek:key:
Makyajlı kasada spoiler böyle duruyor :)

çok yakışıklı olmuş begendim güle güle kullan.ayrıca bagaj kapagınında sıyaha boyanması ayrı bir hava katmış gayet başarılı

Merhaba arkadaşlar banada çok acil lazım spoiler(ön tampon muhafaza) lazım yardımcı olursanız sevinirim..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Merhaba arkadaşlar banada çok acil lazım spoiler(ön tampon muhafaza) lazım yardımcı olursanız sevinirim..

Geri
Üst Alt