Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spoyler fiyat hakkında...

Dadaş Anadolu yakası sorumlusu memede söyledim lakin hala dönmedi bana birde bana Avrupa yakası na gecmektense Ankara'ya gel desen daha sevinirim 2.20 dakika Ankara bana ama Kars'ı deyince offff

Dadaş Anadolu yakası sorumlusu memede söyledim lakin hala dönmedi bana birde bana Avrupa yakası na gecmektense Ankara'ya gel desen daha sevinirim 2.20 dakika Ankara bana ama Kars'ı deyince offff
Bi kahvemizi içersin bizle tanısmıs olursun yada ankaraya geç ordan avrupaya gecersin

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

Abi ben gecen görüştüğümüz de söylemiştim sanırım yeni kalıp yapmış ondan çıkandan yaptırayım diye sende benim araçta bakar öyle karar verirsin demiştik ben yine gider bilgi veririm sana en kısa sürede

kurye ile elden teslime verildi

Abi ben gecen görüştüğümüz de söylemiştim sanırım yeni kalıp yapmış ondan çıkandan yaptırayım diye sende benim araçta bakar öyle karar verirsin demiştik ben yine gider bilgi veririm sana en kısa sürede

:) tamam Memet haber bekliyorum

:) tamam Memet haber bekliyorum

42f0c7b6b6dd8cf1bf020ef36cebd6c9.jpg
bursada boyalı 150 lira

16 cdf 48

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt