Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sport up koltuk döşemesi

selçugum sen nerelerdesın be yaa :)
yürü git olum kaptırmam sana ben koltuklarımı şahin koltugu takarım daha iyi be :p
ben orjınalden vazgeçmek ıstemıyorum kaplamaya karşıyım :)

Abi biliosun Halk Eğitimlerin Yıl sonu sergi dönemi şu aralar, bizimde devam ediyor 1 haftadır çokda beğeni topladık, açılışında türkü gecesi felan derken giremedim bi türlü siteye ama keyifler yerinde, sıkıntı yok ;)
baba gel anlaşalım senin koltuklara, benim koltuklar + kolçak, yırtığıda ben yaptırırım sıkıntı yok :D
orjinalini boz diyemem ama benim bile aklımda o sitedeki işleri görünce deri döşeme..:eek:key:

Abi biliosun Halk Eğitimlerin Yıl sonu sergi dönemi şu aralar, bizimde devam ediyor 1 haftadır çokda beğeni topladık, açılışında türkü gecesi felan derken giremedim bi türlü siteye ama keyifler yerinde, sıkıntı yok ;)
baba gel anlaşalım senin koltuklara, benim koltuklar + kolçak, yırtığıda ben yaptırırım sıkıntı yok :D
orjinalini boz diyemem ama benim bile aklımda o sitedeki işleri görünce deri döşeme..:eek:key:
aman kardeşim işler yolunda olsunda boşver sıteyı once iş önemli ;)
ulan senın canın sag olsun be verdım gıttı lan koltukları hadı gel al bakalım :p
deri olayını hiç sevmıyorum ozellıkle yazın sıcaktan varya hep altım ıslakmış gıbı his verıyor çok rahatsız edıyor benı :(

hurdacıdan ikinci el temiz birtane bul değiştir derim..

Geri
Üst Alt