Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sport up koltuk döşemesi

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlar sport up ön koltuklarımın kenarları yüksek oldugu için inerken binerken sürtünmeden dolayı iyice aşındı ve yırtık oluştu.çok çirkin duruyor bunu nerde nasıl tamir ettirebilirim vede bana maliyeti ne olur ? bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olsunlar :)
bu arada konuyu yanlışlıkla satıyorum bolumune açmışım özgürcüm yetiş konuyu taşırsın dostum :D

yokmu bu konuda kimsenın bilgisi :confused:

Hazır bahane olmuş kaplat deri sanırım 800- 1000 TL arası temiz işcilik yapan yerler bulursun.

Düz renk kumaş ise, sadece o bölümü yeniden diktirebilirsiniz

sport up kuması bende arıyordum bulursanız paylasırsanız sevınırım

Hazır bahane olmuş kaplat deri sanırım 800- 1000 TL arası temiz işcilik yapan yerler bulursun.
deri kesınlıkle ıstemıyorum hemde o fıyatlara leş yapıyolar abi tecrübeyle sabittir...
Düz renk kumaş ise, sadece o bölümü yeniden diktirebilirsiniz
onu bılıyorum am nerde yapılıyo acaba ? birde sport up orjınal döşemesi bordo renk...
sport up kuması bende arıyordum bulursanız paylasırsanız sevınırım
inşallah bulurumda paylaşırız :)

Alakantra kaplat bence.. müthiş oluyor..arabaya birşey yaptırmayacağım artık yaptırırsam belki alakantra kaplatırım..

erkan selamlar !! bu konu da soyle bır bılgı vereyım seat kayadıbı sattıgı sıfır araclara derı doseme yapıyor ve mevcut dosemeyı cıkarıyor onlardan cıkanlardan olabılır dıye dusundum

Erkan baba; Koltukları O haliyle Bana ver değişelim benimkiler 30 binde daha sıfırkokusu üstünde.. Bayılıyorum zaten sport up koltuklarına.. Yada Bırak bu ön yargıyı şu verdiğim linkten leonlara yapılan döşemelere bak bakalım beğenecekmisin ;)
http://www.altinuc.com.tr/gallery.asp?KID=221

Erkan baba; Koltukları O haliyle Bana ver değişelim benimkiler 30 binde daha sıfırkokusu üstünde.. Bayılıyorum zaten sport up koltuklarına.. Yada Bırak bu ön yargıyı şu verdiğim linkten leonlara yapılan döşemelere bak bakalım beğenecekmisin ;)
http://www.altinuc.com.tr/gallery.asp?KID=221
selçugum sen nerelerdesın be yaa :)
yürü git olum kaptırmam sana ben koltuklarımı şahin koltugu takarım daha iyi be :p
ben orjınalden vazgeçmek ıstemıyorum kaplamaya karşıyım :)

Geri
Üst Alt