Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

sport-up a daha konforlu yay önerisi olan arkadaşlar..

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında 34kok15 tarafından paylaşıldı.

1. 34kok15

34kok15 SCW Üyesi

66
    10
    8
    merhaba arkadaşlar sport-up ta bulunan orjınal seat sport yayları daha konforlu ve yumuşak bir yayla değiştirmek mümkünmü? mümkünse marka tavsiyenizi bekliyorum. biraz daha böyle kullanırsam bel fıtığı olacam.
    not:araçta orjnal 225/45/17 jantlar mevcuttur.
    Teşekkürler.

2. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Aynı kasanın stylance versiyonunun orjınal yaylarını alıp takarsan iş çok değişir..

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. 34kok15

34kok15 SCW Üyesi

66
    10
    8
    Bende ilk onu dusundum ama uymaz dediler baska marka varmi diye araştırıyorum

4. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    Uymaz mı ? Tuhaf

5. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    kim söylediki uymaz diye aynı marka ve model arcın yayları nasıl uymaz

6. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Uymama ihtimali mevcut. Sport up yay ve amortisörle birlikte geliyor. Style amortisörler ile sport up'ın amortisörleri birbirinden farklı. Alçaltmak için yay değiştirme kombini kullanılabilir ama araç yükseleceği için amortisörleri de değiştirmek gerekir diye düşünüyorum.

Lastikleri değiştirerek daha konforlu bir sürüş elde edebilirsiniz. Uygun olan yanak kaçtır bilmiyorum ama 50 yanağa çıkabiliyorsunuz diye biliyorum. Üstünde sıkıntı yaşarsınız.

Yeniden hesaplamadım ama bu şekilde olması lazım :)

7. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28
    İlacın eibach. 3 cm lik olanını takarsan büyük ihtimal araba rahatlıcaktır. Ben 5cm i taktıktan sonra bile rahatlık hissettim ama daha bi zıplıyor spor yayla bilgin olsun.

8. 34kok15

34kok15 SCW Üyesi

66
    10
    8
    teşekkür ederim arkadaşlar az çok bir fikrim oldu amortisörler değişmeden yay değişirse şahane olur. özellile arka taraf hiç esnemiyor çok rahatsız ediyor eibach deniycem sonuç iyi olur inşallah.

Sayfayı Paylaş