sport-up a daha konforlu yay önerisi olan arkadaşlar.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

sport-up a daha konforlu yay önerisi olan arkadaşlar..

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında 34kok15 tarafından paylaşıldı.

1. 34kok15

34kok15
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    merhaba arkadaşlar sport-up ta bulunan orjınal seat sport yayları daha konforlu ve yumuşak bir yayla değiştirmek mümkünmü? mümkünse marka tavsiyenizi bekliyorum. biraz daha böyle kullanırsam bel fıtığı olacam.
    not:araçta orjnal 225/45/17 jantlar mevcuttur.
    Teşekkürler.

2. skymz

skymz
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    349
    Ödül Puanları:
    83
    Aynı kasanın stylance versiyonunun orjınal yaylarını alıp takarsan iş çok değişir..

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. 34kok15

34kok15
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Bende ilk onu dusundum ama uymaz dediler baska marka varmi diye araştırıyorum

4. Agave

Agave
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    Uymaz mı ? Tuhaf

5. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    1.443
    Ödül Puanları:
    113
    kim söylediki uymaz diye aynı marka ve model arcın yayları nasıl uymaz

6. platinne

platinne
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    349
    Ödül Puanları:
    63
    Uymama ihtimali mevcut. Sport up yay ve amortisörle birlikte geliyor. Style amortisörler ile sport up'ın amortisörleri birbirinden farklı. Alçaltmak için yay değiştirme kombini kullanılabilir ama araç yükseleceği için amortisörleri de değiştirmek gerekir diye düşünüyorum.

Lastikleri değiştirerek daha konforlu bir sürüş elde edebilirsiniz. Uygun olan yanak kaçtır bilmiyorum ama 50 yanağa çıkabiliyorsunuz diye biliyorum. Üstünde sıkıntı yaşarsınız.

Yeniden hesaplamadım ama bu şekilde olması lazım :)

7. safaks

safaks
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    İlacın eibach. 3 cm lik olanını takarsan büyük ihtimal araba rahatlıcaktır. Ben 5cm i taktıktan sonra bile rahatlık hissettim ama daha bi zıplıyor spor yayla bilgin olsun.

8. 34kok15

34kok15
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    teşekkür ederim arkadaşlar az çok bir fikrim oldu amortisörler değişmeden yay değişirse şahane olur. özellile arka taraf hiç esnemiyor çok rahatsız ediyor eibach deniycem sonuç iyi olur inşallah.

Sayfayı Paylaş