Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor Yay

cupragorunumluibiza

Kayıtlı Üye
Selamunaleykum 2004 model aracım için spor yay takmayı düşünüyorum aracım çok yüksek ve ön tarafı daha yüksek duruyor. 3 cm ve 5 cm varmış sanırım 5 cm daha düşükmüş. Elinde 3 cm veya 5 cm yay olan uygun fiyata verebilecek veya uygun bir fiyata alabileceğim bir yer önerebilecek varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

apex diye marka var biraz konfordan ödün verirsin ama ucuz olsun dersen bu 180-200₺ arası ama vogland ve eibach bu işin en iyileri.. Apex i internetten bulabilirsin

Anladım kardeşim araştıracağım sağolasın. Peki bu konforlu mudur birde taktırması ucuz mudur kolay mıdır?
Öyle aman aman konfor bekleme ucuz olsun diyosan ama emin ol orj yayı ısıttırmadan bin kat iyi benim yayları ısıttırmış alındığım arkadaş bende yay alcam tekrar. Taktırması çok pahalı bişey değil sanayide 50 100 lira arası bişeydir amörsitörcülere git takarlar

Öyle aman aman konfor bekleme ucuz olsun diyosan ama emin ol orj yayı ısıttırmadan bin kat iyi benim yayları ısıttırmış alındığım arkadaş bende yay alcam tekrar. Taktırması çok pahalı bişey değil sanayide 50 100 lira arası bişeydir amörsitörcülere git takarlar
Anladım kardeşim sağolasın bulabilirsem taktırmayı düşünüyorum araba fazla yüksek..

Sahibinden.com a bak orda apex yay var bi tık iyiside coil-ex diye bi marka aklında olsun taktır güzel olur.
Adamsın kardeşim sağolasın :)
[doublepost=1464334169,1464331794][/doublepost]Arkadaşlar bu 45 mm falan yazanların ne farkı var? Mishimoto markası nasıldır?
Mishimoto yay bu:https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-ibiza-02-08-helezon-spor-yay-3,5-5-cm-mishimoto-227537984/detay
[doublepost=1464337135][/doublepost]Birde bu yayları taktırınca amortisör patlama riski çok mu yüksektir? Patlayan çok olmuş beni soğuttu bu fikirden açıkçası..:(

Eibach 5 cm 20 günlük yay satıyorum

vogtland veya eibach tavsiye ederim alıcaksan diğer markalara hiç bakma bile 200 300 lira civarı olanlara Hem istediğin alçaltmayı sağlayamazsın hemde konfor sıfır derecesine kadar düşer zıplamaktan taş dökersin önerdiğim iki marka da hem çok falza konfordan düşürmez illaki orıjınal helezonlara göre bi konfor düşüşü yaşarsın ama diğerlerine nazaran çok daha iyi olur hemde istediğin alçaltmayı sağlarsın bizzat denedim kendim

Geri
Üst Alt