Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor yay

BeyazUcuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kayıtlı Üye
Araci indirmek istiyorum ama 3.5 mu 5 mi karar veremedim. 5 olursa çok vururum alta zarar verir miyim ? Bir de ne marka onerirsiniz arkadaşlar ?
6ada127ca3290e7b4e7bb8554cb32d4f.jpg

Kardeşim 3.5 lik yay çok bi düşüş sağlamıyor 5cm lik ideal derim birde elibac taktınmı yılan yılan çok kişi binersen sürtme yapabilir birazda dikkatli kullanırsan sıkıntı olmaz ana kalabalık biniyorsan araca 3.5 taktır

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Peki bende öyle düşünüyordum satan arkadasimiz var mi

Veya nerden almami onerirsiniz Maslak atatürk sanayiden veya tanidik varsa iletişime gecebilirse çok iyi olur fikirlerinizi bekliyorum.iyi forumlar

Tum tuning magazalarinda kolayca bulabilirsin 5cm tak pisman olmazsin ;)

Peki araçlara gore değişiyor mu ? Yoksa tüm yaylar ayni midir ? Seat için özel almam mi lazim?

Benzinli aracın ayrı dizelin ayrıdır alcagın yer yardımcı olur sana uymayan yayı zaten vermez

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Geri
Üst Alt