Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor yay

Kardeşim kaç inç jant var aracında bu yay işide biraz ona bağlı bak benim aracımda 18" jant var 3.5 luk taktım on numara oldu.Araçta 17" ve altı varsa 5 lik yay düşünebilirsin.Aracın resımlerıne bakarak fıkır edınebılırsın.Ayrıca öyle pahalı markalara gerek yok bence ben Silivrikapıda bir tuning mağzasından 100 liraya aldım yayları 1.5 senedir kullanıyorum çokta memnunum.Araca 5 kişi binsek dahi tümseklere ve çukurlara dikkat ettiğin sürece gram sürtme yok.Tabiki yine karar senin...

Araba da 16 jant var orijinal lastikler geniş 5 ilk indirmeyi dusunuyorum ama pişman olmam inşallah. Yasadigim yerde çok çukur var alt takimi mahvetmeyelim

16" varsa bas 5lik :D on numara olur korkma hiçbişey olmaz benim kadar dikkat eden titiz bi adam yokturki ben daha arabanın altını bikere sürtmedim.Çukurları gözden kaçırırsan sadece lastik davlumbaza sürtüyo tabi çukur çok derin olmamak kaydıyla.Dikkatli kullanırsan zaten hiç hiç sürtme yok

Peki apex 4,5 cm nasildir apex nasil bi yay iyi midir ? Eibach asiyor beni pahali birazda fikir verin lütfen ?

Geri
Üst Alt