Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor yay ?

uquR

Kayıtlı Üye
selamlar olsun
Abiler öncelikle siteyi bi gezdim baktım ne ne değil yay hakkında bi takım bir şeyler olustu kafamda ama yinede soruyum dedim velhasılı benim istedigim yayın özellikleri çok aşırı düşmeyecek araba malum bazen 5 kişi binmek zorunda kalıyoruz aşırı inmeyecek ve konfordan öyle pek bir şey almayacak bi yay istiyorum galiba 3.5 luk olacak gibi siteyi gezdim 3.5luk takan sonradan keske 5lik alsaydım diye 5lik takıyolar diye okudum Hangi marka iyi bu işte fiyatı ne kadar olur araçta 16'' jant var 205/55 araç 2003 model

Tak 5lik keyfine bak tekrar tekrar ugrasma

3luk keyifli olmaz. 5lik tak ama amortisor uzun oldugu icin gereksiz sekmeler yasayacaksiniz.

Tahmini fiyatları nedir bunların murat abi ? netten baktım birazda 200-500 arası gibi kalitesine göre

Geri
Üst Alt