Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor yay hakkında düşünceleriniz

Kesinlikle 5cm çünkü seatların neredeyse her modelinde 3.5 lar çok az bir fark sağlıyor ;)

http://www.x-tremetuning.com/shop/j...-dsg-2.0-tdi-dsg-2004-sonrasi.html#.VJVO-sjYU

bende bunda almak istiyorum ne der siniz değer mi güzel bir şey olsun diyorum

Güzel bişey olsun istiyorsun biraz daha fazla para verip sağlam bi marka almanı tavsiye ederim. Bu markayı kullanan varsa onların fikirlerinide almanda fayda olur. Çünkü daha sağlam bi markaya göre fiyatı yarı yarıya nerdeyse. ama kalitesi nasıldır ona bişey diyemicem. gerçi coilovera o kadar para verdikten sonra Air taktırmak daha mantıklı gibime geliyor. Bu arada Maslakta biri varmış ön arka el yapımı coiloveri 1500 civarı gibi bi paraya yapıyormuş blgin olsun

Güzel bişey olsun istiyorsun biraz daha fazla para verip sağlam bi marka almanı tavsiye ederim. Bu markayı kullanan varsa onların fikirlerinide almanda fayda olur. Çünkü daha sağlam bi markaya göre fiyatı yarı yarıya nerdeyse. ama kalitesi nasıldır ona bişey diyemicem. gerçi coilovera o kadar para verdikten sonra Air taktırmak daha mantıklı gibime geliyor. Bu arada Maslakta biri varmış ön arka el yapımı coiloveri 1500 civarı gibi bi paraya yapıyormuş blgin olsun
Valla bi on arka coliver 1000 yapıyor ama kendi amortisör ünü kullanıyor lar o yüzden istemiyorum spor amortisör olsun istiyorum birde bu ürün alman malı sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyor um bakalım araştır orum

Valla bi on arka coliver 1000 yapıyor ama kendi amortisör ünü kullanıyor lar o yüzden istemiyorum spor amortisör olsun istiyorum birde bu ürün alman malı sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyor um bakalım araştır orum

benim bahsettiğim yer senn parçanı kullanmıyormuş hiçbir şekilde. senn malzemeyi söküp sana veriyor kendisi yeni yapıyormuş.

Ben serviste orjinal seat sport diye geçen 3cmlik yaylardan taktırdım,gayet memnunum,tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt