Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor yay hakkında düşünceleriniz

suat86

Kayıtlı Üye
Abilerim sizlere bi sorum olacak arabama spor yay taktırtmayı düşünüyorum uygun fiyatlı internette bulduğum markalar bunlar sizce nasıllar???Screenshot_2014-12-19-00-16-20.png Screenshot_2014-12-19-00-15-32.png Screenshot_2014-12-19-00-14-32.png

ben kendi aracımda 5cm eibach kullanıyorum hiç bi sıkıntım yok gayet memnunum. ama fiyatı bunların biraz daha üstündedir. tavsiye ederim düşünürsen

yay bende düşünüyorum fakat garanti bozduğunu söylediler. Sizin araç garanti kapsamında mı ?

yay bende düşünüyorum fakat garanti bozduğunu söylediler. Sizin araç garanti kapsamında mı ?

benm garantisi bitmeden takmıştım ben şuanda garantisi bitti aracın. süspansiyon sistemini garantiden cıkartır sadece geri kalan başka bi sistemi garantiden çıkarmaz.

Uğurun dediği gibi bende eibach'ı öneriyorum uzun zaman sıkıntısız kullanırsınız.

Öncelikle iyi düşün derim
Görüntü olarak on numara oluyo ama konfor haliyle düşüyor
İlla taktırıcam diyosan eicbach spor yay derim
Benim araç basık 5 mm eicbach yay var görüntü anlamında on numara
Ama bugün arkaya sağ sollu 120-130 kilo iki kişi bindi paso tekerden yedik sürtüp durdu orjinal yayları bagaja koydum yarın onları takıcam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Peki arkadaşlar bişey sorucam bu makasların arasına birşey koyabiliyolarmı araç badallarda ve kasislerde sürtmemesi için ?

Öncelikle iyi düşün derim
Görüntü olarak on numara oluyo ama konfor haliyle düşüyor
İlla taktırıcam diyosan eicbach spor yay derim
Benim araç basık 5 mm eicbach yay var görüntü anlamında on numara
Ama bugün arkaya sağ sollu 120-130 kilo iki kişi bindi paso tekerden yedik sürtüp durdu orjinal yayları bagaja koydum yarın onları takıcam

Benm aractada 5cm eibach takılı ne konfordan yana nede sürtmeden yana hiç sıkıntı yasamadım. Araca 5 kişide bindik hiç sürtme sorunu yok

bende 3.5 eibach takılı 18" jantlarımla beraber konforda kaybım yok. fakat JANTIMIN ETdeğeri farklı olduğundan ön lastikler bazı yaylanmada çamurluktaki davlumbazı tutan vidaya sürtme yapıyor....
onun haricinde konfor 10 no...

Geri
Üst Alt