Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor yay belirsizligi

İsmett

Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm arkadaslar 2008 model staylance aracıma 3.5 cm spor yay taktırmayı düsünüyorum ama danıstıgım bikac kisi ucuz olanların arabadan bile sogutacagını söylediler sizin tavsiyeleriniz nedir veya baska bir yöntemi var mı arabayı bastırmamın? Şimdiden tesekkürler..

ismet kardeşim
forum kurallarına göre önce http://www.seatclubworld.com/kategori/uyelerimiz.4/create-thread kısmından kısaca sizi tanımak isteriz...
sonrasında sizden ricam profilini avatar ya da sizi anlatan bi resimle güncelersiniz her türlü sorunlarınızda yardımcı olmaya çalışacağım tşkler
[doublepost=1453660075,1453584251][/doublepost]
Selamın aleyküm arkadaslar 2008 model staylance aracıma 3.5 cm spor yay taktırmayı düsünüyorum ama danıstıgım bikac kisi ucuz olanların arabadan bile sogutacagını söylediler sizin tavsiyeleriniz nedir veya baska bir yöntemi var mı arabayı bastırmamın? Şimdiden tesekkürler..
doğru demişler.bu konuda voglantı tavsiye edeceğim yalnız bunu ithal eden distbiritor farklı yay satıyor diye duyum aldım. siz almaya karar verin.aracınıza uygun ürün kodunu verir koduyla birlikte alırsınız hiç sorun yaşamazsınız.eibach ya da voglant tercih edin... kolay gelsin

Geri
Üst Alt