Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor son susturucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar buyrun videooo

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yapılan varex sistemini biraz açıklarmısın bize?
Varex son susturucumu takıldı yoksa orta susturucu önüne taktınız da egzoz açıkken aracın altından mı geliyor ses?
Fiyat olarak nasıl oldu?
Hangi susturucular iptal edildi.
Biraz aydınlatırsanız bnm çok işime yarayacak emin olun :)

konu hortlamış gene konuya cevap verecek kişiler maalesef aramızda yaşamıyor... :D

konu hortlamış gene konuya cevap verecek kişiler maalesef aramızda yaşamıyor... :D

Burdayiz baskan yasiyoruz ;) baskan ben bubsistemi kullanmayali baya oldu simdiki sistemim bence harika ses olarak bundaki ise orta susturucum yok sonla orta arasina kumandali takikdi ama 1 hafta kullanabildim ses cok rahatsiz etti ve biraz araci surudu acikcasi simdiki sostem ise yine son yok arkada ise spor ufak bi tup var ama bence ses harika ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yapılan varex sistemini biraz açıklarmısın bize?
Varex son susturucumu takıldı yoksa orta susturucu önüne taktınız da egzoz açıkken aracın altından mı geliyor ses?
Fiyat olarak nasıl oldu?
Hangi susturucular iptal edildi.
Biraz aydınlatırsanız bnm çok işime yarayacak emin olun :)
Cvp verdim baskan

Burdayiz baskan yasiyoruz ;) baskan ben bubsistemi kullanmayali baya oldu simdiki sistemim bence harika ses olarak bundaki ise orta susturucum yok sonla orta arasina kumandali takikdi ama 1 hafta kullanabildim ses cok rahatsiz etti ve biraz araci surudu acikcasi simdiki sostem ise yine son yok arkada ise spor ufak bi tup var ama bence ses harika ;)

sıkıntı yok hacım...kopmayalım scwden ...tşkler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt