Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

spor helezonlar hakkında bilgi

bende bugune kadar genelde makam arabası gibi aracları sürdum:D
simdi bu bana eglenceli geliyor ama bu vuruntular sınırlarımı kısıtlıyor bide spor helezonu denicem..bakalım o 1.8 20V in tadını cıkarmama
yarıcak mı

Viraja 200'le kayma korkusu olmadan girdiğinde tadını anlarsınız gibime geliyor...

Gelişmeleri merakla takip ediyoruz... Bizide bilgilendirin sonuçtan :)

Viraja 200'le kayma korkusu olmadan girdiğinde tadını anlarsınız gibime geliyor...

Gelişmeleri merakla takip ediyoruz... Bizide bilgilendirin sonuçtan :)

onu bilstein pss10 lu s3 le yapabılyosun da leonla ımkansız arkası cok kotu bırakıyor cunku :)

Tabi ben kendimi Honda forumunda sandım :D
Evet Seat'la 110 la kayma korkusu olmadan girebilirsiniz der ve forumdan Kaçarım :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

hadı ordan sen benı alman fanatıgı mı sandın da hondaları bılmedıgımı dusundun hahaha :D techturkeycıyız bızde hondaya doyuyoruz orda hahaha:D

hadı ordan sen benı alman fanatıgı mı sandın da hondaları bılmedıgımı dusundun hahaha :D techturkeycıyız bızde hondaya doyuyoruz orda hahaha:D

hahahahahha tamam onlada 170 km/h ile sorunsuz girmenin zevki diyelim bari hahauhauha :D :D :D

boş verin hız yapmadan girelim canımız sıkılmasın
ama leon hoş araba der.konuya noktamı koyarım.
bilgiler için sagolun.

Benim ama 4 çeker başlıklarını başka başlıkta cevaplarız :D Burası alçak helezon, o uzun helezon :D :D :D

haklısında kısa bir soru yakıt tüketimi soracam
bilgi verebilirmisin kac motor ve 100 km normal sehir içi ne yakıyor.
bundan sonra navara düşünüyorumda olursa merak ettim

Geri
Üst Alt