Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

spor egzost yardımm

bratt_pitt43

Kayıtlı Üye
aracıma spor egzost taktırmak ıstıyorum ama hangı egzost olmalı bu apacı tarzı olan egzostları kesnlıkle dusunmuyorum sızden yardım beklıyorum saygılar

Bi arkadaşim susturucusunu sokmuştu çok güzel homurtu sesi veriyor

orta susuturucuyu bende cıkardım ses guzel ama daha farklı bı ses olsa sankı daha guzel olur dıye dusundum

Komple 60 lik boru cekilip sona guzel bi susturucu takilabilir son tatafada guzel bi susturucu takip tok guzel bi ses alinabilir supersprintin sesi guzel rahatsiz etmek ust devirlerde tatli bi ses verir ama leonun arakadaya susturucuyu uydurmak icin biraz ugrasmak lazim enlemesine yerlestirmek lazim susturucuyu

Bende simon arkadaşımıza katılıyorum. Fakat boru capı 76 olsuun daha rahat olur.

ben orta susturucuyu cıkardım 55 boru taktım se guzel ama sızlerıdne tavsıyelerını degelendırcem tok bı sesorum ıstıy

merhaba bu bende egzoz dusunuordum ama kararsızdım daha oncekı aracımda vardı uzun yolda cok rahatsız edıyodu o yüzden kararsızdım. orta susturucu yu sokmeyı hıc denemdim. nasıl acaba rahatsız edıyo mu uzun yolda? oyle bısey olmuyosa bende denıyecem. olmazsa adanada vanalı yapıyolarmıs onlardan yaptıracam. nasıl olur?

Yanlış anlamayın ama ben böyle ürünleri onaylamıyorum. çevreye cidden sadece gürültü veriyor.

merhaba bu bende egzoz dusunuordum ama kararsızdım daha oncekı aracımda vardı uzun yolda cok rahatsız edıyodu o yüzden kararsızdım. orta susturucu yu sokmeyı hıc denemdim. nasıl acaba rahatsız edıyo mu uzun yolda? oyle bısey olmuyosa bende denıyecem. olmazsa adanada vanalı yapıyolarmıs onlardan yaptıracam. nasıl olur?
orta susturucu gercekten ıyı ses verıyo ben oyle kullanıyorum uzun yolda haylıyle ısnnca tabı raahtsız edıyor saygılar ama bu araj-htsızlık asırı bı gurultu degıl

Geri
Üst Alt