Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor Egsoz Yardım

fatihkkas

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar leon 2011 1.4 style aracıma spor egsoz taktırmak istiyorum. Malum mevcut olan çift çıkış egsoz çok sıradan. Orjinal spor egsoz ucu da biraz pahalı geldiğinden piyasada yaptırmak istiyorum. Acaba diyorum piyasada taktırsam ne kadar sağlıklı olur araca bi zararı varmı egsozu değiştirmenin. Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Arkadaşlar leon 2011 1.4 style aracıma spor egsoz taktırmak istiyorum. Malum mevcut olan çift çıkış egsoz çok sıradan. Orjinal spor egsoz ucu da biraz pahalı geldiğinden piyasada yaptırmak istiyorum. Acaba diyorum piyasada taktırsam ne kadar sağlıklı olur araca bi zararı varmı egsozu değiştirmenin. Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Bostancı sanayii mustafa abimiz var gider eksoz mutlaka senin istediğin birşeyler vardır

bende oraya gitmeyi düşünüyorum benim çekincem arabaya bi zararı olması yönünde tek istediğim görüntü olarak güzel dursun .

hiçbir sıkıntı çıkarmaz. gönül rahatlığıyla yaptırabilirsin.

biraz önce mustafa abimize gittim ve aracıma uygun egsoz ucumu taktırdım çok mutluyum :)

Geri
Üst Alt