Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spontane Gelişen Kısa Trakya Gezisi

araçlarınızda stepne gibi picama terlik traş takımı bulundurun...:D
[doublepost=1451345984,1451345800][/doublepost]ayaklarınıza emeklerinize ve tekerinize sağlık dostlarım...
kalkıp bizim buralara kadar geldiniz. fakat sizi göremedim.
kusuruma bakmayın lütfen. @ULU @murateren ve diğer arkadaşlar...:(
dayıya izah ettim durumu.;)

bir dahakine denk geliriz nasipse güzel insanlar, araçta her türlü mühimmat mevcut ;);)
[doublepost=1451376464][/doublepost]
@ULU reyiz de bi takim set vardi elcantasinda cikrtti baktim diş fırcası vs. Tam bir elit tam bir aristokrat adam

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

paçadan akıyor dayıcım, bizden eliti malum yerde :D:D:D:D:D
[doublepost=1451376622][/doublepost]
Ne güzel valla ,Allah ağzınız tadını kaçırmasın:D

amin cümşemizin inşallah ;)
[doublepost=1451376659][/doublepost]
Sözün bittiği dostluğun başladığı yerdeyiz ellerinize sağlık

kurye ile elden teslime verildi

eyvallah sevgili mehmet :):)

bir dahakine denk geliriz nasipse güzel insanlar, araçta her türlü mühimmat mevcut ;);)
[doublepost=1451376464][/doublepost]

paçadan akıyor dayıcım, bizden eliti malum yerde :D:D:D:D:D
[doublepost=1451376622][/doublepost]

amin cümşemizin inşallah ;)
[doublepost=1451376659][/doublepost]

eyvallah sevgili mehmet :):)
Gönül gözümüz açık olsun.. "SCW" herkesin dost bulusma noktasi çatısıdır..

Gönül gözümüz açık olsun.. "SCW" herkesin dost bulusma noktasi çatısıdır..

Biz insanları el üstünde tutalım dayı, layık olanın başımızın üstünde yeri var, gerisi teferruat, olmuşla ölmüşe çare yok, hepimizi gidiciyiz.. Gezmelere devam :D:D

Ne demek @ULU abim gecenin o vaktinde bizim yanımıza km'lerce uzaktan geldiniz biz teşekkür ediyoruz ayaklarınıza sağlık çok güzel bir organizasyon oldu.
Bu adam tam bir gönül dostu.. @Alperen39 trakyanin temiz icten samimi insanlarindan sadece birtanesi..özlemini duydugumuz misafir perverligi sanki yillarca taniyormusuz akrabaymisiz kardesmisiz gibi bütün köy halki bizi bağrina basti..asla unutulmaz emeklerin Alperenim Nekadar tesekür etsek azdir..

Ne demek @ULU abim gecenin o vaktinde bizim yanımıza km'lerce uzaktan geldiniz biz teşekkür ediyoruz ayaklarınıza sağlık çok güzel bir organizasyon oldu.

Allah razı olsun Alperen'cim
Bu adam tam bir gönül dostu.. @Alperen39 trakyanin temiz icten samimi insanlarindan sadece birtanesi..özlemini duydugumuz misafir perverligi sanki yillarca taniyormusuz akrabaymisiz kardesmisiz gibi bütün köy halki bizi bağrina basti..asla unutulmaz emeklerin Alperenim Nekadar tesekür etsek azdir..

te okka dayıcım :)

Dayıcım sizin bu güzel dostluklarınızdan dolayı asıl ben teşekkür ediyorum sizlere bu güzellikler az bile.. İnş bir dahaki sefere tekrar gidip daha da güzel bir organizasyonda birlikte trakyada buluşuruz.. Seviliyorsunuz. @murateren @ULU

Dayıcım sizin bu güzel dostluklarınızdan dolayı asıl ben teşekkür ediyorum sizlere bu güzellikler az bile.. İnş bir dahaki sefere tekrar gidip daha da güzel bir organizasyonda birlikte trakyada buluşuruz.. Seviliyorsunuz. @murateren @ULU
Allah razi olsun @alperen eksik olma

Geri
Üst Alt