Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

spoiler

errttann

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sıra geldi spoilere. ama arastırıorum bu işi yapan cok yer ve model var aynı zamanda kalıte de degısıyor bu noktada daha once yaptırmış olan arkadaşların yardımını ıstıyorum. en ucuza en kalıtelı nerden temın edebılırım . bıde pıano black mı beyaz mı kararsızım arabanın tavanı ve ön panjuru ve lip i pıano black yaptırdım acaba spoılerde mı oyle olsa fıkırlerınızı beklıorum.

bnce leona en yakısan cupra spılerı bnce lıp yan aynlar ve spoıler pıano black guzel olur sana tavsıyem gıt yaptrabılıyosan yerınde yaptr hem renk tutma acısından hemde tam otrması konusunda

http://www.seatclubworld.com/teknik-dokuman-ve-arsivler-97/spoiler-takicaklarin-dikkatine-21133/ yaptrmadan su konumuda ıncele ıstersen
evet kardeş aynen oyle yaptım zaten lıp aynalar ve panjur tamam sımdı spoıler kaldı . o konuyada sımdı bı goz atacam cok teşekkür ederım

Geri
Üst Alt