Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

spoıler takıcakların dıkkatıne

Konu, 'Teknik Döküman ve Arşivler' kısmında atay78 tarafından paylaşıldı.

1. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    arkadaslar spoıler takarken marspıyel takarken araclarımızın boyası zarar gormesın dıye sızınle aracımı yaptırırkenkı yapılan uygulamayı dılım dondugunce anlatmaya calısıcam

resımde gorunen kırmızı kare seklındekı yerelre kaput koruma fılmı yapılıp ustune sılıkon sıkılıcak dıger sıyahla gosterdıgım kısımlara ıse uzun serıtler seklınde altlı ustlu ıkısertane cıft taraflı ogs bandı kullanmanızı tavsıye ederım sılıkonu kaput fılmının ustune tasmıycak sekılde dagıtarak kullanın ve montajını yapın en sonda kagıt bantla sabıtleyın arkadaslar

marspıyeller ıcınde aynı durum soz konusu marspıyelın takılıcagı yerın basına ve sonuna kaput fılmı cekıp ortayada aynı sekılde kaput fılmı cekıp sılıkonlayın

arkadaslar bu anlatım sadece montaj yaparken sılıkonun arac boyasına zarar vermemsı ve sokulurken sıkıntı yasanmaması ıcın anlatma geregı hıssettım bılenlerınız bılıyordur bılmeyenler ıcınde yol gosterıcı olur umarım

agcaferhat, ibra.ry, static-x ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    Teşekkürler kardesim bilmeyen arkadaşlar için yararlı olur

3. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    İyi fikir kaput koruma filmi spoiler sökülünce iz yapmasını engeller diğer carbon kaplamalardan piano blacklerden daha sağlam oluyor genelde . Bana plakamı yapıstırmadan once kaplatmamı soylemıstın abı bence kaplatmaya gerek yok kaplasamda o boya kalkıcak biliyorum. Düzgün bir şekilde çıkarıldığı zaman plaka hiç bir şekilde zarar vermez. (Bilgi İçin Teşekkürler)

4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    teşekkürler...paylaşım güzel olmuş

5. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    Spoilerimı taktırırken film koruma yaptırmamıştım,direkt silikonla yapıştırttım,boyasına zarar vermeden sökülmesi hakkında bilginiz varmı?

6. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Aynen,teşekkürler...

7. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    spoıler ı sokerken misina ile sokuyorlar kalan parcaları da ıtına ıle makıne ıle alıyorlar ama bu tamamen sansınıza kalmıs

8. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    slikonların çözülmesi,için spreyler var onlardan kulanılırsa bi sorun olma eskiden biz tiner kullanırdık şimdi spreyler çıktı çaok iyiler

9. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    teşekkürler güzel paylaşım

10. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Artik cok gec ama bundan sonra aklimda hep olacak tesekkur ederiz:)

Sayfayı Paylaş