Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

! Spoiler ! Makyajsiz kasa orjinal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pardonda orjınal nasıl fıber olmuyor ben seat bayısıne sordum orjınalı 540 tl dedıler ve fıberden dedı adam sızın spoıler nasıl bır malzeme fıber degılse:confused:

Orizjinal hiç bir ürün fiber olmaz Burak, kırımı çok basit olduğu için.. Fiber Özellikle satış sonrası aksesuarcıların işini kolaylaştırıp, Müşterinin ucuza aksesuar alabilmesi için kendiliğinden gelişmiş bir sektör.. Fiber kolay yapılan ve aynı şekilde kolay kırılan bir malzemedir.. Plastikse tamamen fabrika şartlarında üretilebilen bir malzeme ve çok dayanıklıdır.. Hava Şartlarına ve dış faktörlere özelliklede darbelere.. son dönemde özellikle tamponlar için geliştirilen plastik malzeme neredeyse çok zor yırtılıp bükülerek ufak tefek kazalar sonucu aldığı deformasyon çok kolay giderilmektedir.. bu yüzden fiberden çok daha pahalı ve değerli bir malzemedir:eek:key:

şu spoiler ın satılmaması çok ilginçtir. ben kendi fiber spoilerımı söküp bunu takmayı bile düşündüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt