Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

! Spoiler ! Makyajsiz kasa orjinal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KARABULUT 52

Kayıtlı Üye
Je designe spoiler aldigim icin satiyorum . Spoiler makyajli kasalara uymamaktadir . Kesinlikle fiber degil orjinaldir . Piyasa degerinin cok altina satiyorum . Fiyat 200 kesinlikle boya cizik kirik yoktur rengi siyahtir .. / 0530 067 82 04 200 tl
25 ARALIK - 160 TL YE DUSTU ACIL

Ekli dosyalar

• IMG_3270.jpg
    IMG_3270.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_3272.jpg
    IMG_3272.jpg
    92.5 KB · Görüntüleme: 52
pardonda orjınal nasıl fıber olmuyor ben seat bayısıne sordum orjınalı 540 tl dedıler ve fıberden dedı adam sızın spoıler nasıl bır malzeme fıber degılse:confused:

pardonda orjınal nasıl fıber olmuyor ben seat bayısıne sordum orjınalı 540 tl dedıler ve fıberden dedı adam sızın spoıler nasıl bır malzeme fıber degılse:confused:

sana diyen adam sallamış orjinali plastik fiberle alakası yok kırmızı leonumda 500tl para vemiştim ki o zamanlar 2006 da yeni çıkmıştı aero kit

• Beğen
Reaksiyonlar: 24
Kaptan Almamışmıydı Bunu Benmi Yanlış hatırlıyorum hayırdır:confused:

ben 2012 model olan spoyler diye almıştım ama olmuyor benim araca

önce scw selçuk dışarısı değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt