Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spoiler,difuzor,on lip

Sdurgun55

Kayıtlı Üye
Merhaba basliktada bahsetmis oldugum gibi bu parcalardan bir kac tane baktim ancak plastik ve kalitesizler nereden ve uygun bir sekilde nereden tedarik edebilirim.
Ssygilar...

Merhaba basliktada bahsetmis oldugum gibi bu parcalardan bir kac tane baktim ancak plastik ve kalitesizler nereden ve uygun bir sekilde nereden tedarik edebilirim.
Ssygilar...

Hemen hemen büyün tuningcilerde ek parça taktırdım ama kalite ve uygun fiyat arıyorsan avcılarda rs tuning gidebilirsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kardesim ben istanbulda yasamiyorum bu yuzden malzemenin kalitesini bilmiyorum.

Kardesim ben istanbulda yasamiyorum bu yuzden malzemenin kalitesini bilmiyorum.

Kalite olarak plstik iyidir yanlız bir yere çarptınmı sonuçta ikiside kırılıcak spolier haricinde fiber kullanmanı tavsiye ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Araç basık ise lip konusunda kalite arama çünkü ben 1 senede 8. Lipimi kullanıyorum şuanda. Difüzör ve spoiler için ben topkapı teknik oto sanayide ki a&s tunningi tavsiye ederim. Kalıpları ve kalitesi çok iyi. Siparişle çalışıyorlar.

Geri
Üst Alt