Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

spoıler takıcakların dıkkatıne

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar spoıler takarken marspıyel takarken araclarımızın boyası zarar gormesın dıye sızınle aracımı yaptırırkenkı yapılan uygulamayı dılım dondugunce anlatmaya calısıcam

resımde gorunen kırmızı kare seklındekı yerelre kaput koruma fılmı yapılıp ustune sılıkon sıkılıcak dıger sıyahla gosterdıgım kısımlara ıse uzun serıtler seklınde altlı ustlu ıkısertane cıft taraflı ogs bandı kullanmanızı tavsıye ederım sılıkonu kaput fılmının ustune tasmıycak sekılde dagıtarak kullanın ve montajını yapın en sonda kagıt bantla sabıtleyın arkadaslar

marspıyeller ıcınde aynı durum soz konusu marspıyelın takılıcagı yerın basına ve sonuna kaput fılmı cekıp ortayada aynı sekılde kaput fılmı cekıp sılıkonlayın

arkadaslar bu anlatım sadece montaj yaparken sılıkonun arac boyasına zarar vermemsı ve sokulurken sıkıntı yasanmaması ıcın anlatma geregı hıssettım bılenlerınız bılıyordur bılmeyenler ıcınde yol gosterıcı olur umarım

Teşekkürler kardesim bilmeyen arkadaşlar için yararlı olur

İyi fikir kaput koruma filmi spoiler sökülünce iz yapmasını engeller diğer carbon kaplamalardan piano blacklerden daha sağlam oluyor genelde . Bana plakamı yapıstırmadan once kaplatmamı soylemıstın abı bence kaplatmaya gerek yok kaplasamda o boya kalkıcak biliyorum. Düzgün bir şekilde çıkarıldığı zaman plaka hiç bir şekilde zarar vermez. (Bilgi İçin Teşekkürler)

teşekkürler...paylaşım güzel olmuş

Spoilerimı taktırırken film koruma yaptırmamıştım,direkt silikonla yapıştırttım,boyasına zarar vermeden sökülmesi hakkında bilginiz varmı?

spoıler ı sokerken misina ile sokuyorlar kalan parcaları da ıtına ıle makıne ıle alıyorlar ama bu tamamen sansınıza kalmıs

slikonların çözülmesi,için spreyler var onlardan kulanılırsa bi sorun olma eskiden biz tiner kullanırdık şimdi spreyler çıktı çaok iyiler

Artik cok gec ama bundan sonra aklimda hep olacak tesekkur ederiz:)

Geri
Üst Alt