Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

split klima hakkında görüş ve önerileriniz

Konu, 'Sohbet' kısmında taner1905 tarafından paylaşıldı.

1. taner1905

taner1905 SCW Üyesi

168
    5
    18
    arkadaşlar malum havalar ısınıyor ve geçen sene yaşadığım aksilikleri yaşamamak için bu sene elimi çabuk tutup ev için bir klima alayım dedim.
    fakat ne marka alacağım hakkında bir fikrim yok. sitemizde bu işlerle uğraşan ilgilenen öneride buluna bilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    babam baymak bayisi istersen özelden numarayı vereyim görüş bi fiyat al

3. taner1905

taner1905 SCW Üyesi

168
    5
    18
    gönder abicim bir konuşalım bakalım nedir ne değildir. başka markalar varmıdır yoksa sadece baymak mı ?

4. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    pm attım

5. driver131

driver131 SCW Üyesi

124
    0
    16
    abi ben kilma servisinde çalıştım bir süre sana şöyle söylüyüm kafam rahat olsun çalışsın nadir arıza v ersin kafam rahat olsun diyorsan mitsubishi elektrik ve dankıden şaşmıyacaksın ama biraz pahalı tabi bu markalar yok ucuz olsun orta halli kullanalım diyorsanda arçelik demirdöküm şaşma.

6. taner1905

taner1905 SCW Üyesi

168
    5
    18
    evet dediğin gibi piyasada daikin ve mmitsubishi sorunsuz ve sektörde oldukca sağlam markalar fakat fiyat olarakta çok sağlamlar. ben biraz daha ekonomik olsun ama başımıda fazla ağrıtmasın diye bakıyorum. aklımda demir dökümün al serisi var aslında

7. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    ben eve 6 7 sene once baxı almıstım 12,000 btu 2 3 sene kullanırım bozulur atarım demıstım hala tas gıbı saglam !!! ısyerındekılerı gecen sene arcelıkten aldık gayet ıyıler fıyatlarıda uygun

8. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    baymak baxi olarak geçiyor yani şöyle, baxi italyan markası onu türkiye ye getiren baymak aynı kombileri gibi

9. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    sıralan ıstersen daikin-mıtsubıshı-toshıba ne alırsan al dc ınverter olsun.Bu uc markayı uzun seneler gonul rahatlıgı ıle kullanabılırsın.

10. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Biz evdeki klimaları baxi yaptık 1 arızalı 2 si sağlam şuan..

Sayfayı Paylaş