Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

split klima hakkında görüş ve önerileriniz

taner1905

Kayıtlı Üye
arkadaşlar malum havalar ısınıyor ve geçen sene yaşadığım aksilikleri yaşamamak için bu sene elimi çabuk tutup ev için bir klima alayım dedim.
fakat ne marka alacağım hakkında bir fikrim yok. sitemizde bu işlerle uğraşan ilgilenen öneride buluna bilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

babam baymak bayisi istersen özelden numarayı vereyim görüş bi fiyat al

abi ben kilma servisinde çalıştım bir süre sana şöyle söylüyüm kafam rahat olsun çalışsın nadir arıza v ersin kafam rahat olsun diyorsan mitsubishi elektrik ve dankıden şaşmıyacaksın ama biraz pahalı tabi bu markalar yok ucuz olsun orta halli kullanalım diyorsanda arçelik demirdöküm şaşma.

abi ben kilma servisinde çalıştım bir süre sana şöyle söylüyüm kafam rahat olsun çalışsın nadir arıza v ersin kafam rahat olsun diyorsan mitsubishi elektrik ve dankıden şaşmıyacaksın ama biraz pahalı tabi bu markalar yok ucuz olsun orta halli kullanalım diyorsanda arçelik demirdöküm şaşma.

evet dediğin gibi piyasada daikin ve mmitsubishi sorunsuz ve sektörde oldukca sağlam markalar fakat fiyat olarakta çok sağlamlar. ben biraz daha ekonomik olsun ama başımıda fazla ağrıtmasın diye bakıyorum. aklımda demir dökümün al serisi var aslında

ben eve 6 7 sene once baxı almıstım 12,000 btu 2 3 sene kullanırım bozulur atarım demıstım hala tas gıbı saglam !!! ısyerındekılerı gecen sene arcelıkten aldık gayet ıyıler fıyatlarıda uygun

ben eve 6 7 sene once baxı almıstım 12,000 btu 2 3 sene kullanırım bozulur atarım demıstım hala tas gıbı saglam !!! ısyerındekılerı gecen sene arcelıkten aldık gayet ıyıler fıyatlarıda uygun

baymak baxi olarak geçiyor yani şöyle, baxi italyan markası onu türkiye ye getiren baymak aynı kombileri gibi

sıralan ıstersen daikin-mıtsubıshı-toshıba ne alırsan al dc ınverter olsun.Bu uc markayı uzun seneler gonul rahatlıgı ıle kullanabılırsın.

Biz evdeki klimaları baxi yaptık 1 arızalı 2 si sağlam şuan..

Geri
Üst Alt