split klima hakkında görüş ve önerileriniz | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

split klima hakkında görüş ve önerileriniz

taner1905

Kayıtlı Üye
arkadaşlar malum havalar ısınıyor ve geçen sene yaşadığım aksilikleri yaşamamak için bu sene elimi çabuk tutup ev için bir klima alayım dedim.
fakat ne marka alacağım hakkında bir fikrim yok. sitemizde bu işlerle uğraşan ilgilenen öneride buluna bilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

eneserol

Kayıtlı Üye
babam baymak bayisi istersen özelden numarayı vereyim görüş bi fiyat al

driver131

Kayıtlı Üye
abi ben kilma servisinde çalıştım bir süre sana şöyle söylüyüm kafam rahat olsun çalışsın nadir arıza v ersin kafam rahat olsun diyorsan mitsubishi elektrik ve dankıden şaşmıyacaksın ama biraz pahalı tabi bu markalar yok ucuz olsun orta halli kullanalım diyorsanda arçelik demirdöküm şaşma.

taner1905

Kayıtlı Üye
abi ben kilma servisinde çalıştım bir süre sana şöyle söylüyüm kafam rahat olsun çalışsın nadir arıza v ersin kafam rahat olsun diyorsan mitsubishi elektrik ve dankıden şaşmıyacaksın ama biraz pahalı tabi bu markalar yok ucuz olsun orta halli kullanalım diyorsanda arçelik demirdöküm şaşma.
evet dediğin gibi piyasada daikin ve mmitsubishi sorunsuz ve sektörde oldukca sağlam markalar fakat fiyat olarakta çok sağlamlar. ben biraz daha ekonomik olsun ama başımıda fazla ağrıtmasın diye bakıyorum. aklımda demir dökümün al serisi var aslında

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
ben eve 6 7 sene once baxı almıstım 12,000 btu 2 3 sene kullanırım bozulur atarım demıstım hala tas gıbı saglam !!! ısyerındekılerı gecen sene arcelıkten aldık gayet ıyıler fıyatlarıda uygun

eneserol

Kayıtlı Üye
ben eve 6 7 sene once baxı almıstım 12,000 btu 2 3 sene kullanırım bozulur atarım demıstım hala tas gıbı saglam !!! ısyerındekılerı gecen sene arcelıkten aldık gayet ıyıler fıyatlarıda uygun
baymak baxi olarak geçiyor yani şöyle, baxi italyan markası onu türkiye ye getiren baymak aynı kombileri gibi

patrıot

Kayıtlı Üye
sıralan ıstersen daikin-mıtsubıshı-toshıba ne alırsan al dc ınverter olsun.Bu uc markayı uzun seneler gonul rahatlıgı ıle kullanabılırsın.

Floydian

Kayıtlı Üye
Biz evdeki klimaları baxi yaptık 1 arızalı 2 si sağlam şuan..