Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Speedmaster'ın Yeni Pozları !

Çok diri duruyor maşallah. Yanlız benim gözümü bişey tırmalıyor. Sislerin ızgaralarının iç taraflarında parça parça beyazlık gözüküyor. Oralar siyaha boyansa daha güzel olmaz mı?

Bu arada ben 2,5 yıldır istanbulda filmli araba kullanıyorum, 1 kere çevrilmedim. Birçokta çevirmeye girdim ama kimse bişey demedi. Bence ön cam yapılmadığı sürece çok kasmıyolar.

Çok diri duruyor maşallah. Yanlız benim gözümü bişey tırmalıyor. Sislerin ızgaralarının iç taraflarında parça parça beyazlık gözüküyor. Oralar siyaha boyansa daha güzel olmaz mı?

Bu arada ben 2,5 yıldır istanbulda filmli araba kullanıyorum, 1 kere çevrilmedim. Birçokta çevirmeye girdim ama kimse bişey demedi. Bence ön cam yapılmadığı sürece çok kasmıyolar.

Erhan böyle söyle de uyutma beni bu gece:)

mükemmel fotolar harika bi araba Allah kaza bela vermesin....

o beyaz boyalar beni tamponda da var, dediğin doğru kimi zaman benim de gözüme batıyor ama çok da rahatsız edici birşey değil.

film konusunda iş tamamen şans, polisten polise değişir. sen iyilerine denk gelmişsin sanırım sürekli, ben de 1 yıldan fazla filmden ceza yemeden dolaşmıştım, 1 ay önce çok sewgili, saygı değer bir polisle karşılaşınca yedim cezayı...

Bizim kaptan arkadaşı havalimanında çevirip ceza yazmışlar onu da duyunca vazgçtim ama aklımı da kurcalamıyor değil:)

boşwer abi ben bağlanmasını bekliyorum arabanın ondan sonra sökcem, şimdi olsa yapmam film arabaya dışarıda bu kadar ...... varken!

Geri
Üst Alt