Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

spark plug non fouler

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkur ederim, ben bu olayı ilk LPG montajı yapan bi ustadan duydum daha oncede uygulamıslar, cok bılınen bır olay degıl,sanıyorum araç satacak kişiler arıza ışığını sondurmek için yapıyorlar bunu daha çok..

Ben bu konuyu yabancı forumlarda okumuştum, o yüzden burada tornacıya yaptırdım aynı parçadan, ama düz değil, dirsek şeklinde. Henüz takma fırsatım olmadı. İşe yarayıp yaramadığı konusunda fikrim yok. Denedikten sonra yorumlarımı buradan paylaşabilirim.

"Doğru LPG ayarı" dediğimiz olay sözde basit ama LPG'ciler için zor, çünkü bir çoğu anlamıyor bu işten. Benim aracımda vagcom'dan kontrol ettiğimde lambda sensörü hatası veriyor hep, siliyorum, lpg'de bir süre kullanınca yine veriyor. Benzinde yanmıyor hiç. Bakalım, bir de bunu taktırıp öyle deneyeyim.

milleti kandırmamak gerektiği gibi arabayıda kandırmayalım doğru montaj ve güzel bir ayar ile lpg li araçlarımın hiç birinde sorun yaşamadım,,, çözümü doğal yollardan aramak gerek,,,

selam fatih aslına bakarsan bende aynı şekilde tornacı bi arkadaşa yaptırmayı düşünüyorum eğer denersen yorumlarını bekliyorum...

Ben bu konuyu yabancı forumlarda okumuştum, o yüzden burada tornacıya yaptırdım aynı parçadan, ama düz değil, dirsek şeklinde. Henüz takma fırsatım olmadı. İşe yarayıp yaramadığı konusunda fikrim yok. Denedikten sonra yorumlarımı buradan paylaşabilirim.

"Doğru LPG ayarı" dediğimiz olay sözde basit ama LPG'ciler için zor, çünkü bir çoğu anlamıyor bu işten. Benim aracımda vagcom'dan kontrol ettiğimde lambda sensörü hatası veriyor hep, siliyorum, lpg'de bir süre kullanınca yine veriyor. Benzinde yanmıyor hiç. Bakalım, bir de bunu taktırıp öyle deneyeyim.

Geri
Üst Alt