Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sparco 15'' Rally Beyaz/Yardım

Murat34

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba,
Öncelikle bu vesileyle Allah'tan hepinize Mutlu ,mesut, sağlıklı ve huzur dolu bir yıl geçirmenizi dilerim, Allah hepimize uzun ömürler versin inşallah.

Abilerim ,Benim yardım almak istediğim konu ; abimin Peugeot 106 s16'sına Sparco 15'' Rally Beyaz Jant modelini almayı düşünüyoruz, Türkiye'de bulamadık, bir satıcı 3-4 ay sonra gelir diyor(Sahibinden.com'dan ulaştık), surekli de verdiği takvimi uzatıyor, 4 aydır filanda bu adama inanıp bekledik gelcek diye... Sizlerden bana tavsiye edebileceğiniz bir site, yurtdışından getittirebileceğimiz bir şirket var mı ? varsa söylemenizi rica edecektim...

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim:)phpThumb_generated_thumbnail.jpg Jant'da bu.

Ekli dosyalar

• phpThumb_generated_thumbnail.jpg
    phpThumb_generated_thumbnail.jpg
    12.2 KB · Görüntüleme: 15
ebay dan rahatlıkla bulabilirsin ama ben baktım baya bi var bu modelden artık kargo ne tutar tam bilmiyorum ama jantlar 800$ civarı görünüyor.

Sparco markasını TÜrkiyeye Birlas getiriyor şubat da malları gelecek onları aramanızı öneririm birde sparco da yeni model pista var onu kesinlikle inceleyin çok güzel bir model...

Teşekkür ederim, tavsiyelerinizi dikkatte aldım, abime bildireceğim şimdi.

Geri
Üst Alt