Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spacer (flanş)

babosher

Kayıtlı Üye
Aracıma spacer taktırmayı düşünüyorum ancak herhangi faydası yada zararı var mıdır bilmiyorum.Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa çok sevinirim.

spacer da bijon kırılma ihtimali normal bijon kırılma ihtimaline göre biraz daha yüksek ben önermem yinede tercih senin

spacer da bijon kırılma ihtimali normal bijon kırılma ihtimaline göre biraz daha yüksek ben önermem yinede tercih senin
aldığınız spcerda jant göbeği varsa kırılma diye bir risk olmaz janttı tutan göbek sayesinde lastik esne olayı olmaz

Valla aracınızda yay varsa sürtme durumları yaşayabilirsiniz. Onun haricinde Alman malları var kaliteli baya. Onlardan almanızı tavsiye ederim. Sonuçta aracın en önemli bölümlerinden. Ucuza kaçmaya gelmez.

Geri
Üst Alt