Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Söz Bu Son:D

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında Cihan tarafından paylaşıldı.

1. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    Arkadaşlar jant konusuyla tekrar kafanızı ağrıtacağım hakkınızı helal edin:D

BBS ch düşünüyordum bulamadım Konyada, İst.'da da ömerin aldığı yere sordum yok zor gelir diyorlar (Ayrıca fiyatı 850 TL dedi.......) BBS ye de rabet çoğalınca biraz soğudum açıkçası. Bi kaç yere daha baktım, şöyle bi jant buldum ne dersiniz yakışırmı (18")? Ayrıca kimsede de görmedim bu jantı.. aracım beyaz...

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    içi siyah jantlar benim pek hoşuma gitmiyor doblo kango gibi kamyonetler aklıma geliyor :(

3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Fena model değil ama BBS ch de araca çok yakışan bi model bence bu jantı çirkin bulmadım bence güzel kolları dışarıda bitmesi jantı daha büyük gösterir bence yakışabilecek bi model leona göbeğin içeri kıvrılması da çok hoş gönlüm BBS de ama:confused:

4. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    Aşağı yukarı aynı düşünüyoruz abi.. BBS konusunda da.. ama dediğim gibi herkes BBS arıyor,alıyor,takıyor:) Jant normal beş kol jantlar gibi değil çok şık duruyor sanki.. ama bilmiyorum üstünde nasıl durur.. tşk kardeşim yorumun için.. yorum bekliyorum arkadaşlar karar aşamasındayım..

5. MiCRoPsoFT

MiCRoPsoFT SCW Üyesi

27
    0
    1
    bunlarda güzel ama ne olursa olsun BBS ch ayrı bir güzel ben olsam BBS Ch de ısrar ederdim

6. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Cihan burda kime sorsan aynısını söyleyecek farklı olmak istiyorsan sahibinden de oz supertourısmolar görmüştüm 5*112 onları tercih edebilirsin....

bu mesela....
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-oz-racing-34808780/detay?
    yada...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...tik-takimlari-oz-racing-17-jant-lastik/detay?

7. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
  8. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    aynen öle hem çok kollu büyük görünür hem 17 performansı ve yakıt tasarrufu sağlar bu fiyatlara bu jantlar alınır....

9. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    5*108 bulsamda bende alsam:eek:
    fikir vermesi için bu resmi buldum sanırım beyazdı aracınız

10. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    17 yle 18 in tabanı aynı, 5-10 kg mı yakıt performansı sağlıcak anlamadım abi..? 18 in tek dez avantaşı ince yanak olması değilmi? oda konforda azalma ve balon riski vs..

Sayfayı Paylaş