South Park ''bip''lendi !!! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

 1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

South Park ''bip''lendi !!!

Konu, 'Sohbet' kısmında GKN tarafından paylaşıldı.

 1. GKN

  GKN SCW Üyesi

  633
  27
  18
  Amerikalı Müslüman bir grubun sert uyarıları nedeni ile South Park'ın çarşamba günkü bölümünde Hz. Muhammed kelimeleri "biplendi" ve yine aynı bölüm sansür bandı ile yayımlandı.

  South Park geçen haftaki bölümünde yayımlanan Muhammed'in ayı kostümlü görüntüsünün yerine Noel Baba'nın ayı kostümlü bir görüntüsünü koydu.


  Ölüm tehditleri etkili oldu

  Radikal Müslüman bir grup Hz Muhammed’i ayı kostümü giymiş olarak tasvir ettikleri için Amerikan animasyon dizisi “South Park”ın yapımcılarından intikam alma tehdidinde bulundu.

  Tehdidin yayınlandığı RevolutionMuslim.com internet sitesi derhal kapatıldı ama “South Park” yapımcıları Trey Parker ve Matt Stone’a yönelik tehdit sitesin önbellek versiyonunda hala görülebiliyor.

  Yazılı tehdidin altında imzası olan ve kendisini New Yorklu Ebu Talhah El-Amrikee diye tanıtan kişi yapımcıların peygambere “açık bir şekilde hakaret” ettiklerini söyledi.

  Sitede 2004 yılında Amsterdam’da bir sokakta Müslüman kadınlar hakkında yaptığı filme kızgınlık fuyan bir fanatik tarafından silahla vurulan ve daha sonra bıçaklanarak öldürülen Hollandalı film yapımcısı Theo Van Gogh’un dehşet verici bir fotoğrafı da bulunuyor.

  Filmin senaryosu Hz Muhammed’in günümüzün ahlak anlayışına rehberlik yapamayacığını savunan Müslüman bir kadın tarafından yazılmıştı.

  El Amrikee tehdit mesajında, “Matt ve Trey’i yaptıkları şeyin ahmakça olduğuna dair uyarıp bu bölümü yayınladıkları için sonlarının da muhtemelen Theo Van Gogh gibi olacağına dair uyarıda bulunmamız gerekiyor. Bu bir tehdit değil, başlarına ne gelebileceğine dair bir uyarıdır” dedi.

  Sitede ayrıca Parker ve ****tt’un California’daki iş yerleri ile programın yapımcısı olan Comedy Central şirketinin New York’taki adresleri de yayınlandı.

  Dinlerle dalga geçme fırsatını hiç kaçırmayan ünlü komedi şovu daha önceki bölümlerinde İsa'yı porno izlerken, Budha'yı da kokain çekerken çizmişti.

  CNN Türk & Yahoyt
   
 2. kurtbil

  kurtbil SCW Üyesi

  7.712
  652
  113
  cok guzel olmasını yanında dın konusunda bazen gercekten b.ku cıkaryolar Southparkta,ben gulerım,o guler,su bu guler ama herkes de aynı mantıkta aynı kafada olamaz,dın hassas b konudur
   
 3. GKN

  GKN SCW Üyesi

  633
  27
  18
  evet katılıyorum cana. yakında o diziyi çekenlere yapanlara bişiler olur sanırım :)
   
 4. plajhavlusu

  plajhavlusu SCW Üyesi

  3.140
  205
  63
  south park yapımcılarını bır toto korkusu sarmıs
   
 5. Jerky

  Jerky SCW Üyesi

  3.079
  53
  48
  budur
   
 6. YCO

  YCO SCW Üyesi

  22.341
  79
  48
  konu kalmamış herhalde..
  fuzuli bi bölümde kullanmaları...
   
 7. rockinrock

  rockinrock SCW Üyesi

  3.039
  143
  63
  isabetli olur
   
 8. 24

  24 SCW Üyesi

  3.413
  179
  63
  Türkiyeye gelirlermi bu kafirler haber verin........
   
 9. YCO

  YCO SCW Üyesi

  22.341
  79
  48
  ahaueheh.. :D
   

Sayfayı Paylaş