Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sorunlu bocanegra

fatihyesiluc

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar aracımı 23 08 2010 da aldım bu güne kadar çok sorun yaşadım. Bunlar En başta takıldığım konu ki bu en dandiği sağ dikiz aynasının sola göre daha yavaş kapanması servis çözemedi geçtik. 1 hafta araba yattı ve aküsü bitti servis sarj etti baska sorun yok dedi. radyator çatlamış su eksiltiyordu değiştirdiler sorun çözüldü. Sonra bir akşam şanzıman gürültü yapmaya başladı ertesi gün servise götürürüm diyordum ki sabah araba geri geri gitmiyordu çekici ile götürdüler 10 gün testler yapıldı. mekatronik dendi değiştirildi olmadı volan değiştirilmiş olmadı en son bir perşembe günü servis danışmanım şanzıman siparişi verildi 1 haftaya arabanız cıkar dedi ve ertesi gün arabanız hazır dediler ben nasıl bu kadar çabuk olduğunu sorduğumda başka dsg li 0 bir aractan sökülüp benimkine takmışlar dedi. Şimdi ise motor çalışırken özellikle sabah ilk çalışmada çok sarsıntı yapıyor rolanti normale döndüğünde ise çok farkedilmiyor. Allah rızası için bilgisi, yaşadığı yada tanık olduğu bir olay olan varsa bu konularla ilgili bi cvp atarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler:mad::(:(

Yaşadığın sorunlar hakkında bilgim yok...Arabanın başına gelmedik kalmamış..Başlı başına arabanın her yerinde üretim hatası var gibi...Ben olsam 3-5 e bakmadan satardım..Daha sonra farklı problemler ve masraflar çıkarabilir...

Yaşadığın sorunlar hakkında bilgim yok...Arabanın başına gelmedik kalmamış..Başlı başına arabanın her yerinde üretim hatası var gibi...Ben olsam 3-5 e bakmadan satardım..Daha sonra farklı problemler ve masraflar çıkarabilir...

sorunları bende bilmiyorum ama en kolay çözüm satıp kurtulmak gibi göünüyo.

ben senın yerınde olsam maslak doğuşun önüne bırakırım üstünde anahtarıyla

Kardeşim çok üzücü bir durum bence git sağlam bi avukatla konuş aç davanı hiç düşünme her türlü haklı çıkarsın aldığın para artı faizlede geri alırsın sürer biraz ama değer

öncelikli çok geçmiş olsun...çok üzücü bir durum..insan arabasından soğur..
tüketici hakları avukat şikayet ve sana yeni bir boca versinler..
bu arada nereye bıraktın şanzumanı değiştirdiler oradan araç almayalım şimdi orda şanzumanı sökülüp takılmış bir sıfır araba duruyor

Şu anda o hazırlığı yapıyorum servisten evrakları aldım noter den ihtarname filan elimden gelen herşeyi yapıcam. Adamlar bir de normalmiş gibi davranıyorlar. ben sadece bu sorunlardan herhangi birini yaşamış kimse varmı diye merak ediyorum. Herkese teşekür ederim...

Şu anda o hazırlığı yapıyorum servisten evrakları aldım noter den ihtarname filan elimden gelen herşeyi yapıcam. Adamlar bir de normalmiş gibi davranıyorlar. ben sadece bu sorunlardan herhangi birini yaşamış kimse varmı diye merak ediyorum. Herkese teşekür ederim...

sorması ayıptır hangi servis

vay be koca doğuş otomotiv bence bir olalım her yerde anlatalım bu işi arkadaşımıza destek olalım

Geri
Üst Alt