Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sorunlu bocanegra

İbizalar seatın yüz karasıdır SEAT ın tarihinde bu kara bir leke olarak kalacaktır... Hergün 3 öğün bu dogusa seata ve sorumlulara küfür ediyorum....

konuyu hortlatacam ama geçmiş olsun, gezerken gördüm. satıp kurtulmak herkese kolay yol gibi gelmiş ama alana da yazık

slm

aynayla ilgili hic bir sorunun yok cunki butun audi wv seat ve skodada ayni sekilde kapaniyor yani biri biraz daha gec kapaniyor olmasi normaldir.aracin diger sorununa gelince avukata bosuna para verme araci seat servisine gotur sorunu cozemezler ise o aractan kurtul ve dsg yerine manuel vitesli arac al cunki dsg denilen vites sistemi fabrika hatali cikiyor.

Arkadaşlar açtığım dava lehime sonuçlandı. Cupra ve boca larla alakalı sıkıntı yaşayıp yasal yola başvurmak isteyenler bana ulaşsın. Bu konuda ciddi tecrubem oldu paylaşmak isterim. Foruma sık giremiyorum mail yoluyla da görüşebiliriz.(fatihyesiluc@gmail.com)

Arkadaşlar açtığım dava lehime sonuçlandı. Cupra ve boca larla alakalı sıkıntı yaşayıp yasal yola başvurmak isteyenler bana ulaşsın. Bu konuda ciddi tecrubem oldu paylaşmak isterim. Foruma sık giremiyorum mail yoluyla da görüşebiliriz.(fatihyesiluc@gmail.com)

Tam Olarak Açıklarsanız Aydınlatmışta Olacaksınız.. Sadece Sorun yaşayan İbiza Cupra ve Boca sahipleri değil Hepimizin Duyması Hem Bilgi sahibi olmamızı sağlıyacaktır hemde sizin genel veya özel haklılığınız konusunda fikir verecektir :eek:key:

aracın size yenisini vereceklerdir kazandığınız veya açtığınız dava bu yöndeyse

geçmiş olsun ,ben de sıfır aracımla debriyaj da oyle bir sorun yaşadım defalarca almanya ile mailleşmeler sonucu kesın bi sonuc alamadım.. en son canıma tak etti paramla degişirim dedim esenyurta gonderdım orda tamamı garantden degişti sagolsun servis danışmanları ve huseyın usta çok ilgili davrandı.. aynalar da sorun yaşadım iki ayanımda motoru degişti frklı zamanlarda biri digerinden geç kapanmaya başladı kaç servise basvurduysam artık ikisininde aynı zamanda kapanmyacağını soyledı bende ole kullanıyorum
yurtdısıyla bıkmadan usanmadan yazısmanı tavsiye ederım

Geri
Üst Alt