Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sorunlu bocanegra

Kardeşim geçmiş olsun.Başına gelenler gerçekten çok üzücü bir durum ve istenmeyen bütün herşey senin aracında toplanmış.Bir aracın başına bu kadar şeyin gelmesi hiçte normal değil.Araç kesinlikle üretim hatasıdır sorunları bitmek tükenmek bilmez o aracın sen onu bence ya sat yada yapmaya çalıştığın gibi en kısa sürede elinden geleni yap ve sana aracının yenisini versinler.Servisteki adamlarında normal miş gibi yaklaşmasıda ilginç bu kadar şey bana olsa atarım arabayı üstlerine.

Eski bir yetkili servis sorumlusu olarak, arıza elbette ki istenmez, ancak satın alırken de rakam içinde peşin bedelini ödediğimiz garanti de bugünler içindir, otomobil binlerce mekanik parçadan oluşur ve arıza yapabilir, önemli olan , müşteriyi mağdur etmeden, yanar/döner olmadan, dürüstlük içinde kalarak, mağduriyeti gidermektir.

arka arkaya gelen zamlardan etkilenmem we geç teslimat süresi birde üzerine bunları okuyunca arabam gelmeden soğumaya başladım :/

Geçmiş olsun sizde aynı benim duruma düşmüşsünüz... Aracı aldıgımda aynı sorunlar bendede wardı. Öncelikle suan hala benim aynanın biri diğerine göre geç katlanıyor ve motoru gürültü yapıyor... Şanzımandan zaten gelen sesler normal fakat benim araba hiç yürümemezlik yapmadı. Ufak tefek vuruntular yaşıyorum özellikle 1-2 geçişlerinde bişey yok diyip gönderiyorlar. İç mekanın heryerinden cam tavan mekanizmasından sesler geliyor. Gelen seslerin çoğunu garanti kapsamında giderdik. Cam tavan yaglandı döşemeler yapıştırıldı güneşlik ayağı ayarlandı Sürücü koltugundan gelen gıcırtı kesilmeyince 1200 Tl lik alt mekanizma komple garantiden değişti sorun giderildi. Sonra diyorum seat kalitesiz dandik Doğuş rezil bir firma insanlar bana kızıyor.... Demekki benle aynı sorunları yaşayan hatta daha fazlasını yaşayan varmış. Fakat artık ugrasmayı bıraktım ufak tefek işlerle.... Daha bnm araç hasarlıyken orjinal parça tedarik etmediler aracımın ön çitasından biri farklı biri farklı..... Allahtan şanzımanda henüz problem yok fakat olmasıda çok yakındır...

Siz bence hiç kendinizi yormayın araçla ugrasmayı bırakın hor kullanın ve yakın yada pert edip kaskodan paranızı alın....

walla çok geçmiş olsun şu an bende bu arabayı almayı düşürken bunların olması benim açımdan hem iyi oldu hemde kötü çok geçmiş olsun başınıza gelenler insana sinir harbi yaşatır hakkınızı ne olursa olsun aramanızı öneririm

walla çok geçmiş olsun şu an bende bu arabayı almayı düşürken bunların olması benim açımdan hem iyi oldu hemde kötü çok geçmiş olsun başınıza gelenler insana sinir harbi yaşatır hakkınızı ne olursa olsun aramanızı öneririm
Senin çüpra da varmı kank bu sorunlar?

Elbetteki araçlarda sorun olacaktır olmayacak değil ancak bu kadarıda biraz fazla olmuş bence servisin müşteri için en iyi sekilde yardımcı olması gerektiğini düşünüyorum

sunları okuduktan sonra ben alakasız kendı aracımdan sogudum ..

arkadaşlardan birisinin de bahsettiği gibi iş emri çok önemli. eğer servise girip çıktıktan sorna hala aynı olay devam ediyorsa ve servis bununla ilgili bir şey yapmıyorsa, haklı konuma geçtiğiniz andır. o zaman da yapılacak iş SEAT fabrikasını ya da ana merkezi aramak ya da mail atmak olacaktır. ellerinden servisliği ve distribütörlüğü bile alırlar. doğuşa söylemek gerek tabi bunu. bilinçli tüketiciyi gördüklerinde karşılarında emin olun servisler ömürlü parçaları bile garantiye sokuyorlar. far ampülü vs. gibi. ama karşılarında bilinçli tüketici görmediklerinde ise 10,000 KM.deki aracın baskı balatasını değiştiriyorlar, ve çatır çatır da parasını alıyorlar.

yoksa MErcedes'ten BMW'ye ordan POrsche'ye kadar tüm araçların kronik sorunları mevcuttur. bu kadar da sıkmayın canınızı.

sonuç olarak çözüm oluyor mu çözümsüz mü kalıyor sorunlarınız buna bakmanız gerek. çözebildiniz mi? çözemediniz mi?

şans mı desem kader mi bilemedim. motoru yüzünden saygı duyduğum bir araç ama ibiza olunca hacim falan bir türlü ısınamamıştım ama hala güzel diyebiliyorum. Geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt