Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sorun...!

Apocalyptica

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba;

havalar çok soğukken ilk çalıştırdığımda az stabil yola geldiğimde dahi arabanın sanırım km sıfırlama düğmesinden cırcır böceği gibi ses geliyor. araba ısınınca kesiliyor gibi oluyor ama çok azda olsa ses devam ediyor. havalandırmadan daha net duyuluyor.

Benzer sorunla karşılaşan varmı? servise götürmek istemiyorum çunki bugune kadar gidipte işimi istediğim gibi henüz hiç yapmadılar... Km sıfırlama teline daha önceden bakın demiştim bana düğmeyi sıkılaştırıp geri verdiler bende 5 aydır kızdığım için hiç gitmedim...

Öneriler bekliyorum...

Soğukta bazı problemler olabiliyor normal bence

emin ol erzurumda sabah leona binmek bile istemiceksindir. aracımı bi kaç gün mecburiyetten dışarda bırakmak zorunda kaldım sabah araba donmuş resmen üstelik leonun döşemelerde ses sorunu var küçük bi kasise gidiriğimde arba yıkılacakmış gibi geliyo ya :(

emin ol erzurumda sabah leona binmek bile istemiceksindir. aracımı bi kaç gün mecburiyetten dışarda bırakmak zorunda kaldım sabah araba donmuş resmen üstelik leonun döşemelerde ses sorunu var küçük bi kasise gidiriğimde arba yıkılacakmış gibi geliyo ya :(

Sıcak soğuk durumlarından dolayı oluyor ve kronik sorun olarak tabir edilmekte bir coğumuzun aracında var malesef zamanla ön takımdada ses geliyor gıcırtı bi tanıdığımın seatında olmustu farlar su alıryor bugu yapıyor vs

Arkadaşlar merhaba;

havalar çok soğukken ilk çalıştırdığımda az stabil yola geldiğimde dahi arabanın sanırım km sıfırlama düğmesinden cırcır böceği gibi ses geliyor. araba ısınınca kesiliyor gibi oluyor ama çok azda olsa ses devam ediyor. havalandırmadan daha net duyuluyor.

Benzer sorunla karşılaşan varmı? servise götürmek istemiyorum çunki bugune kadar gidipte işimi istediğim gibi henüz hiç yapmadılar... Km sıfırlama teline daha önceden bakın demiştim bana düğmeyi sıkılaştırıp geri verdiler bende 5 aydır kızdığım için hiç gitmedim...

Öneriler bekliyorum...

Aynısını ben yaşıyorum ama benim sağ tarafa doğruda var ve servis söküp bakmaya 150 tl istedi başka türlü anlayamayız dedi :(

bende de var ama nereden geliyo biliyomusunuz???km saatinin camında elini cama bas duymayacaksınız eğer öyle ise çözümünü söylerim....

Geri
Üst Alt