• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sorun...!

Apocalyptica

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba;

havalar çok soğukken ilk çalıştırdığımda az stabil yola geldiğimde dahi arabanın sanırım km sıfırlama düğmesinden cırcır böceği gibi ses geliyor. araba ısınınca kesiliyor gibi oluyor ama çok azda olsa ses devam ediyor. havalandırmadan daha net duyuluyor.

Benzer sorunla karşılaşan varmı? servise götürmek istemiyorum çunki bugune kadar gidipte işimi istediğim gibi henüz hiç yapmadılar... Km sıfırlama teline daha önceden bakın demiştim bana düğmeyi sıkılaştırıp geri verdiler bende 5 aydır kızdığım için hiç gitmedim...

Öneriler bekliyorum...

mtahakorkmaz

Kayıtlı Üye
emin ol erzurumda sabah leona binmek bile istemiceksindir. aracımı bi kaç gün mecburiyetten dışarda bırakmak zorunda kaldım sabah araba donmuş resmen üstelik leonun döşemelerde ses sorunu var küçük bi kasise gidiriğimde arba yıkılacakmış gibi geliyo ya :(

Byefsane

Kayıtlı Üye
emin ol erzurumda sabah leona binmek bile istemiceksindir. aracımı bi kaç gün mecburiyetten dışarda bırakmak zorunda kaldım sabah araba donmuş resmen üstelik leonun döşemelerde ses sorunu var küçük bi kasise gidiriğimde arba yıkılacakmış gibi geliyo ya :(
Sıcak soğuk durumlarından dolayı oluyor ve kronik sorun olarak tabir edilmekte bir coğumuzun aracında var malesef zamanla ön takımdada ses geliyor gıcırtı bi tanıdığımın seatında olmustu farlar su alıryor bugu yapıyor vs

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba;

havalar çok soğukken ilk çalıştırdığımda az stabil yola geldiğimde dahi arabanın sanırım km sıfırlama düğmesinden cırcır böceği gibi ses geliyor. araba ısınınca kesiliyor gibi oluyor ama çok azda olsa ses devam ediyor. havalandırmadan daha net duyuluyor.

Benzer sorunla karşılaşan varmı? servise götürmek istemiyorum çunki bugune kadar gidipte işimi istediğim gibi henüz hiç yapmadılar... Km sıfırlama teline daha önceden bakın demiştim bana düğmeyi sıkılaştırıp geri verdiler bende 5 aydır kızdığım için hiç gitmedim...

Öneriler bekliyorum...
Aynısını ben yaşıyorum ama benim sağ tarafa doğruda var ve servis söküp bakmaya 150 tl istedi başka türlü anlayamayız dedi :(

bende de var ama nereden geliyo biliyomusunuz???km saatinin camında elini cama bas duymayacaksınız eğer öyle ise çözümünü söylerim....

Üst Alt