Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

:Sorum var Önemli:

Lastikler yada ön düzen ibizaları bilmiyorum gerçi binmedim hiç ilgimi çekmedi ama ibiza cupra ilgimi çekmeye başlamadı desem yalan olur :D

atilla kardeşim allah sabır versin...ülkemizde en fazla tümsek sayısına sahip ilimiz ısparta puhaha

ısparta ya gidip görmeyen arkadaşlar şaka yapmıyorum.. adamlar trafik ışığı yapmamış..onun yerine 4 lü kavşak girişleri bu hız kesici tümseklerle donatılmış :puhaha

inşallah havalar ısınınca gıcırtı kaybolur ve keyfine bakarsın..

atilla kardeşim allah sabır versin...ülkemizde en fazla tümsek sayısına sahip ilimiz ısparta puhaha

ısparta ya gidip görmeyen arkadaşlar şaka yapmıyorum.. adamlar trafik ışığı yapmamış..onun yerine 4 lü kavşak girişleri bu hız kesici tümseklerle donatılmış :puhaha

inşallah havalar ısınınca gıcırtı kaybolur ve keyfine bakarsın..

Haklısın abi fotolarını cekip koyucam abi görsünler neler cektiğimizi :D baktırıcam ön düzencilere artık sanayi turu atayım usta arastırayım :)

vallaha kardeşim ıspartaya geldiğimde neler çekiyorum o tümsekler yüzünden..tümsek tabelası takip etmekten önüme bakamıyorum puhaha

Geri
Üst Alt