Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sorum olacaktı

Nogaro

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bugun mp3 playerı aracıma bagladım ılk defa kullandım dıger araclarımızda kart yuvası oldugu ıcın usb gırısınden hıc muzık caldırmamıstım neyse soruma geleyım usb gırısıne taktık yolculugumu yaptım ısım bıttı aractan ınerken cıkartayım dedım baktım asıldım asıldım gelmedı sonra cıkarttım ama sonra aklıma yahu bunu ben her ınerken boyle ugrasacakmıyım dedım tekrar taktım sanırım ılk kullandıgım ıcın boyle yaptı dıye dusundum sonucta araba 1600 km de daha sımdı usb nın aracta takılı durması bır sorun yaratırmı bır sabah kontaga bastıgımda cevap almamak ıstemıyorum :)

bne yaklaşık 1 haftadır takılı olarak kullanıyorum biraz zorlanarak giriyor ama çıkartırken bir zorlama yok aracı bende yeni aldım..

ben 9 aydır takılı kullanıorum sadece listeyi güncellemek istediğimde çıkartıorum. şu ana kadar abnormal bi durum yaşamadım.

aksam aracı park edıncede cıkartmıyormusunuz benım gıbı benımkıde gırerken baya zorladı ama 2. sı kolay gırdı yer edınce o zman cıkartmasamda olur o zaman

Sadece USB için aracın camını kıracaklarını falan zannetmiyorum 10 - 20 TL bişey :)

Çikartmana ne gerek var hİÇ bİr sikintisi yok onun takili olmasinda hep takili kalsin bİŞey olmaz:)

sökmenize gerek yok benımki aylardır üzerinde duruyor hiç sorun yaşamadım..
zor sökülmesi konusuna gelince aldığın usb cihazı nın giriş ucunda bir ayarsızlık olabilir
bazen olabılır oda binde bir sana denk gelmiş :))

Usb için uğraşmana değmez, bende double din cihaz var Allah' emanet bırakıyoruz.

Geri
Üst Alt