Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sony ericson vivaz

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
cep telefon değişikliği gündemde vivaz alınırmı teşekkürler

çok şık bir telefona benzemiyor resimlerden anlaşıldıgı kadarıyla ama zevk meselesi tercih senin abi. bana göre şuan alınacak tek telefon iphone 4

xperia serisi (xperia 10) daha hoş bence fakat fiyat olarak biraz daha fazla sanırım

htc desire hd yi bekle derim abi. aylardır tel ihtiyacım var ve akıllı telefon pazarını uzun süredir yakından takip ediyorum. pişman olma sonra. vodafonla bu ay içerisinde gelecek diye umut ediyoruz.

htc desire hd yi bekle derim abi. aylardır tel ihtiyacım var ve akıllı telefon pazarını uzun süredir yakından takip ediyorum. pişman olma sonra. vodafonla bu ay içerisinde gelecek diye umut ediyoruz.

batarya ömrünün cok az oldugunu okumuştum..HTC yakında nokia sony e. gibi tek lider olacak telefon piyasasında..iphone desteği böyle devam etmezse

her özelliği olan bir telefon vivaz ama genede yorumlarınızı merak ediyordum.
htc ninmi batarya ömrü az vivaz ınmı

htc bataryasını az diye okumustum...eger 250-300tl fark cok değilse sizin için xperia10 serisini incelemeden almayın..hala vivaz güzel diyorsanız o zaman sorun yok..şimdiden hayırlı olsun

Geri
Üst Alt