Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda Leonuma kavuştum..

allah gönlüne göre versin kardeşim. inşallah aradığın özellikte aracını en kısa sürede bulursun :)

eyvallah abi sağolasın. araca ilk dedikleri fiyat 27.500 lira idi. en son pazarlık vs. 25.500 liraya anlaştık. araç 2006 model stylance 87.000 km de. brc lpg takılı üzerinde.

Hayırlı olsun arkadaşım.bende arıyorum bakalım artk kısmetse
bu arada renk nedir hocam fiyat çok iyi kazası boyası değişeni var mı?
ben 2006 model 1.6 stylance buldum boya kaza değişen yok tartarini marka lpg mevcut renk siyah 28000 tl ye anlaşmıştım perşembe gidip alacaktım ama sizin fiyat kafamı karıştırdı.ne dersiiz?

boya kaza değişen masrafı yoksa 28000 fiyat iyi bence..:)

ben 2006 model 1.6 stylance buldum boya kaza değişen yok tartarini marka lpg mevcut renk siyah 28000 tl ye anlaşmıştım perşembe gidip alacaktım ama sizin fiyat kafamı karıştırdı.ne dersiiz?

km nedir hocam? O paraya 2006 alacaksam 80 binden düşük km'li olmasını isterim ben. Ne kadar temiz olsa da 28k çok... Bazı Leon sahipleri çok abartıyorlar, arabanın 0 km ve daha üst teknoloji turbo beslemeli motorunu 40'a veriyorlar, bizimkiler 2 yaşındakine 36-37 istiyor. Haliyle 1.6 arabası olan da 30 TL isteyebiliyor. Benim bildiğim araç 2. ele düşerse kafadan 4-5 bin TL KDV düşülür, sonra kullanma payı inilir. Bu da 5-6 bin TL diyebiliriz. Çok temiz arabalar için geçerli bu yalnız, piyasadaki tüm Leon'lar çok mu temiz? 2008' den beri takip ediyorum, 2006 Leon'ların fiyatları düşmüyor, aksine yükseliyor. Ben bu işi abartılı buluyorum. Hani Astra classic gibi yenisi çıkmayan ama efsane olan bir kasa ve motor olsa anlayacağım ama nerde...

Geçen yıl 2007 Sport Up LOG'li Leon 90k' da 27'ye alındı hocam, var sen düşün gerisini...

baktığınız leonun km si kaç? 28 bin iyi fiyat, tabi araç temiz ise...yinede düşürebildiğiniz kadar düşürmeye çalışın. hayırlısı olsun...

Birde üyelerimiz bölümünden kendini tanıtırmısın?

araca bakma fırsatım olmadı konuştuğumuza göre boya kaza değişen yok 77000 km de tartarini lpg var renk siyah motoru çok iyi durumdaymış ekspertiz raporunda %90 seviyelerindeymiş garanti veriyor sözümün dışında tek bişe çıksın yol masrafını karşılar uğurlarım seni diyor zaten gaziantep te araç adana-antep pek bir yol masrafım olmicak.

araca bakma fırsatım olmadı konuştuğumuza göre boya kaza değişen yok 77000 km de tartarini lpg var renk siyah motoru çok iyi durumdaymış ekspertiz raporunda %90 seviyelerindeymiş garanti veriyor sözümün dışında tek bişe çıksın yol masrafını karşılar uğurlarım seni diyor zaten gaziantep te araç adana-antep pek bir yol masrafım olmicak.

dediği gibiyse yetkili servise bakıtın, içinize sinerse biraz daha kırmaya çalışın, 28 bin iyi fiyat, hemde lpgli. hayırlısı olsun...

Geri
Üst Alt