Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sonunda "Leon'dan" sıkıldım Önerebiliceğiniz araçlar..

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında cengiz tarafından paylaşıldı.

1. cengiz

cengiz SCW Üyesi

55
    0
    6
    2010 yılının ağustos ayında aldıgım 1.4tsi leon u temmuzda satıcam inşallah. Aranızda Leondan inip civic e binenleriniz var mı? içimde kaldı yeni kasa honda civicler :) takaslamayı duşunuyorum. Önerilerinizi bekliyorum...

2. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    gecen bır arkadasım aldı leondan sonra 1300km satmıs begenmemıs onunda ıcındekı ukte olusmus meger ... nesını begenmemıs dıyorsan yakıt gıdısat plastık kalıtesı ve kaportası sonucu zararla satmıs sımdı opel aldı ekstralı ful memlun gayet ...

3. cengiz

cengiz SCW Üyesi

55
    0
    6
    o dediklerinin hepsinde haklisin o mugen body kit li haline hasta oluyorum hondanin :) leonin daha kaliteli bi araba oldugunu bildigm halde icmde kaldi iste

4. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    benm de bi hayranlığım var güncel civic e ama yakıt konusunda çok cömert :D

5. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    dışardan çok güzel araçlara benziyor ama ömercan haklı olabilir... bende civiclerin yolda yürüyüşüne hastayım..resmen 0 motor sesi..

6. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    honda neden bu araclarda boylesıne salak bır motor kullanmıs tartısma konusu !! arac gorunusu mukkemmel

7. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    benım leondan sonra dusuncem 2 arac aksını dusunmem dahı ıstemıyorum :) ya güncel kasa 3.20d yada scricco

8. serkan_2120

serkan_2120 SCW Üyesi

45
    4
    8
    civic sizi hiçmi hiç tatmin etmeyecek kaliteden uzaklaşacaksınız yakıttan üzecek konforunuz azalacak boyanız çabuk çizilecek ama konsolu göstergeleri gerçekten güzel tavsiyem yeni astra olur gerçekten güzel ve kaliteli bir araç

9. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    araba güzel gayet ama yakıt konusuna gelince gözünün yaşına bakmıyor.
    otomatiğiyle burdan izmire bir depo ile neredeyse zor gittim hem de çok sakin kullanımla

10. cengiz

cengiz SCW Üyesi

55
    0
    6
    yakıt konusunda artık onlarında servisleri garantili lpg takıyormuş mutluhan vs.. o yüzden üzülüceğimi sanmıyorum konsol göstergelerine çoğu araç eline su dökemez. gece olunca dahada bir şık duruyor :) yeni astra yı kasa olarak begenemedim bi türlü 1.3 95hp olmasıda cabası 3.20d ler hosuma gidiyor ama çok pahalı :(

Sayfayı Paylaş