Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda "Leon'dan" sıkıldım Önerebiliceğiniz araçlar..

cengiz

Kayıtlı Üye
2010 yılının ağustos ayında aldıgım 1.4tsi leon u temmuzda satıcam inşallah. Aranızda Leondan inip civic e binenleriniz var mı? içimde kaldı yeni kasa honda civicler :) takaslamayı duşunuyorum. Önerilerinizi bekliyorum...

gecen bır arkadasım aldı leondan sonra 1300km satmıs begenmemıs onunda ıcındekı ukte olusmus meger ... nesını begenmemıs dıyorsan yakıt gıdısat plastık kalıtesı ve kaportası sonucu zararla satmıs sımdı opel aldı ekstralı ful memlun gayet ...

o dediklerinin hepsinde haklisin o mugen body kit li haline hasta oluyorum hondanin :) leonin daha kaliteli bi araba oldugunu bildigm halde icmde kaldi iste

benm de bi hayranlığım var güncel civic e ama yakıt konusunda çok cömert :D

dışardan çok güzel araçlara benziyor ama ömercan haklı olabilir... bende civiclerin yolda yürüyüşüne hastayım..resmen 0 motor sesi..

honda neden bu araclarda boylesıne salak bır motor kullanmıs tartısma konusu !! arac gorunusu mukkemmel

benım leondan sonra dusuncem 2 arac aksını dusunmem dahı ıstemıyorum :) ya güncel kasa 3.20d yada scricco

civic sizi hiçmi hiç tatmin etmeyecek kaliteden uzaklaşacaksınız yakıttan üzecek konforunuz azalacak boyanız çabuk çizilecek ama konsolu göstergeleri gerçekten güzel tavsiyem yeni astra olur gerçekten güzel ve kaliteli bir araç

araba güzel gayet ama yakıt konusuna gelince gözünün yaşına bakmıyor.
otomatiğiyle burdan izmire bir depo ile neredeyse zor gittim hem de çok sakin kullanımla

yakıt konusunda artık onlarında servisleri garantili lpg takıyormuş mutluhan vs.. o yüzden üzülüceğimi sanmıyorum konsol göstergelerine çoğu araç eline su dökemez. gece olunca dahada bir şık duruyor :) yeni astra yı kasa olarak begenemedim bi türlü 1.3 95hp olmasıda cabası 3.20d ler hosuma gidiyor ama çok pahalı :(

Geri
Üst Alt