Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda ibizamı Aldım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

allyouwar

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, bir süredir peşinde koştuğum, sizleri sorularımla bunalttığım şu nasıl bu nasıl diye defalarca sorduğum ibizamı dun itibarı ile satın almış bulunuyorum...:)))

Aracım 14 signo, kırmızı renkte ,sol arka çamurluktaki boya dışında herhangi bir sıkıntısı yok, kilometresi 94000 de.
Dün kendisi ile birlıkte bursadan ankaraya cok guzel bir yolculuk yaptık, tanıştık, kaynaştık :))
Çıkarken depoyu fulledim, bursa dan buraya çeyrek depo benzin yaktı şaşırdım ama gösterge ile ilgili bir sıkıntı olabilir...

Aracı bakıma sokmayı duşunuyorum ilkim otomotiv (levent bey) den randevu talep ediyorum umarım kampanyaları devam ediyordur.:))

Fotoğrafları yarın öbürgün çekip yüklerim,çok yakışıklı kerata...

Zamanla araca ön kol dayama, park sensörü vs eklemeyi düşünüyorum bu konularda görüş ve önerilerinize ayrıca başvuracağım...

Öncelikle abi acele etme diyerek saçma bi araç almamam konusunda telkinlerde bulunan emre yüksel'e
yardımları için Freesezar,enesene,bariş44,tanrıverson,mehmetelt,high_fealty hepinize cok teşekkurler.

Biraz oscar ödül töreni gibi oldu ama :))))))))))

Edit fotoğraflar:

http://www.seatclubworld.com/uye-otomobilleri-88/16-k-0219-a-16736/

Hayırlı olsun, kazasız, belasız, cezasız güle güle binin İbiza nıza....:)

aracın hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. en kısa zamanda resimlerini bekliyoruz.

Merhaba arkadaşlar, bir süredir peşinde koştuğum, sizleri sorularımla bunalttığım şu nasıl bu nasıl diye defalarca sorduğum ibizamı dun itibarı ile satın almış bulunuyorum...:)))

Aracım 14 signo, kırmızı renkte ,sol arka çamurluktaki boya dışında herhangi bir sıkıntısı yok, kilometresi 94000 de.
Dün kendisi ile birlıkte bursadan ankaraya cok guzel bir yolculuk yaptık, tanıştık, kaynaştık :))
Çıkarken depoyu fulledim, bursa dan buraya çeyrek depo benzin yaktı şaşırdım ama gösterge ile ilgili bir sıkıntı olabilir...

Aracı bakıma sokmayı duşunuyorum ilkim otomotiv (levent bey) den randevu talep ediyorum umarım kampanyaları devam ediyordur.:))

Fotoğrafları yarın öbürgün çekip yüklerim,çok yakışıklı kerata...

Zamanla araca ön kol dayama, park sensörü vs eklemeyi düşünüyorum bu konularda görüş ve önerilerinize ayrıca başvuracağım...

Öncelikle abi acele etme diyerek saçma bi araç almamam konusunda telkinlerde bulunan emre yüksel'e
yardımları için Freesezar,enesene,bariş44,tanrıverson,mehmetelt,high_fealty hepinize cok teşekkurler.

Biraz oscar ödül töreni gibi oldu ama :))))))))))

Severek ve kafanda soru işareti olmadan bir araba aldıysan ne mutlu hepimize abi :) Kazasız, belasız ve cezasız binmen dileklerimle :eek:key:

Herkeze çok teşekkurler arkadaşlar
Sezgin plaka 16 K 0219

Hayırlı olsn... tüm işlemleri bitirip arabayı aldıktan sonra ilk yolculuğa çıkmak çok güzel bişey bence çok mutlu olyr insan bide sevdiği gerçekten beğendiği bi arabaysa harika bi yolculuk olyor:)... kazasız belasz cezasız kullanman dileğiyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt