Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sonunda GİDER EGZOST

Konu, 'Gider Egzoz Mustafa GİDER' kısmında cancancan tarafından paylaşıldı.

1. cancancan

cancancan SCW Üyesi

106
    27
    28
    Merhaba abiler ve arkadaşlar son 2 haftadır forumda pek aktif değildim finallerim sebebiyle şimdi rahatlamış bulunmaktyım. Cuma günü gider egzosta gidip 1.6 tdı dsg leonuma mu IMG_0831.jpg stafa abinin de tavsiyesiyle egzos ucu taktırdım sizlerle paylaşmak istedim. IMG_0830.jpg

Çöllü ve Küheylan bunu beğendi.
  2. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    Aldığımızdan beri benimde en çok yaptırmak istediğim şey çift çıkışlı krom egzoz ucu ama 90TL ile 150TL arasında isteyen yerler mevcut.. Maliyeti ne oldu acaba çokta güzel olmuş..

3. cancancan

cancancan SCW Üyesi

106
    27
    28
    valla fırat abi aslında benim kafada yoktu yaptırmak fakat ali abi ile ilk kez maltepe buluşmasında tanışmıştım orda bana bu ne bicim egzos demişti kafalık taktır demesinin ardından trafiktede bir dolu leon da egzos ucu görünce şart olduğunu anladım bostancıda gider egzost zaten scw ile anlaşmalı bana mustafa abi fix fiyat olduğunu söledi 120 tl dedi bende üstelemedim tamam dedim 15 dk da takıldı. aracın arka görünümünü değiştiriyor gercekten. tavsiye ederim.

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  4. Hyper

Hyper SCW Üyesi

250
    144
    43
    hayırlı olsun can güzel durmuş geçen beyaz camarodan sana el sallayan bendim ama tanımadın sanırım :)

5. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Hayırlı olsun cancanım gule gule kullan kardeşim..

6. cancancan

cancancan SCW Üyesi

106
    27
    28
    Teşşekür ederim ulvi abim. inş. seninki gibi olamaz ama araba bizde ufaktan bişi yapıcaz bakalm :)

Bunu beğendi. Duvi bunu beğendi.
  7. cancancan

cancancan SCW Üyesi

106
    27
    28
    yok yok tanıdımda yanımda yengen vardı o yüzden pek üstelemedim. :)

8. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    hayırlı olsun

9. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Hayırlı olsun. 60 tl ye bayrampaşada satan adam var 45 tl yede fatihte aksaray mahallesinde veren var 120 tl cok vermişin be abi.

10. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    hayırlı olsun can güle güle kullan

Sayfayı Paylaş