Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda Film yaptırdım..

hayırlı olsun güle güle kullan çevirmesiz polissiz inş.

sık duruyo on cama fılm ya bende yaptırıcam kesın karar verdım senın aracı gordukten sonra.cezasız gunler:)

Arkadaşlar unutmadan söyleyim LLumar camlarınızı sökmemiz gerek demişti..o yüzden bir ara vazgeçmiştim ama ziebart micro aletler kullanıyor ve yanımda camları sökmeden hiçbir ek ya da iz bırakmadan yaptı..zaten ziebartta yapan usta neredeyse 10 yıldır aynı kişi..

Kaan abim o gün F1'de de söyledim Leon'un camlarını söküp takarken kastırılan bi yeri falan yok zaten, başka marka modelde olabilir ama Leon'da sıkıntı yaratmıyo sökmek camları.. :)

Kaan abim o gün F1'de de söyledim Leon'un camlarını söküp takarken kastırılan bi yeri falan yok zaten, başka marka modelde olabilir ama Leon'da sıkıntı yaratmıyo sökmek camları.. :)

Beni biliyosun:)

Arkadaşlar unutmadan söyleyim LLumar camlarınızı sökmemiz gerek demişti..o yüzden bir ara vazgeçmiştim ama ziebart micro aletler kullanıyor ve yanımda camları sökmeden hiçbir ek ya da iz bırakmadan yaptı..zaten ziebartta yapan usta neredeyse 10 yıldır aynı kişi..

llumardan lumara değişiyor demekki abi..
llumar ahmet diye google da arat...ahmet en ufak parça sökmez film uygulamak için.
ahmetin dükkanına giren en ucuz araç büyük ihtimalle benimkidir..
ahmet tamamen kendi gücüyle film çekerek önce s2000 aldı şimdi ise tt kullanıyor..
ben hiç boş gününü görmedim..hatta geçen gün ozanın camındaki kalıntıları temizletmek için aradık yarın sabah 9 da gelin dedi =)

llumardan lumara değişiyor demekki abi..
llumar ahmet diye google da arat...ahmet en ufak parça sökmez film uygulamak için.
ahmetin dükkanına giren en ucuz araç büyük ihtimalle benimkidir..
ahmet tamamen kendi gücüyle film çekerek önce s2000 aldı şimdi ise tt kullanıyor..
ben hiç boş gününü görmedim..hatta geçen gün ozanın camındaki kalıntıları temizletmek için aradık yarın sabah 9 da gelin dedi =)
Volkan sen bana tavsiye etmiştin LLumar Ahmeti ben aradım konuştum..işçiliği falan zaten tartışılmaz çok iyi ama bana telefonda leonda camları söküyoruz deyince ben vazgeçtim..yoksa yaptıran arkadaşlar çok memnun.

Geri
Üst Alt